Rīko valsts svētkiem veltītu turnīru

Sporta klubs „Lagūna” rīkoja Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītu galda tenisa turnīru.

Uzaicinājumam pavadīt valsts svētku dienu sporta zālē atsaucās 14 sacensību dalībnieki, kas cīnījās par uzvaru individuāli un pāros. Sporta kluba „Lagūna” vadītājs Guntis Pauders informē, ka par individuālo sacensību uzvarētājiem kļuva Aivars Dulbergs (1.vieta), Valdis Prilužnijs (2.vieta) un Ilgonis Āboltiņš (3.vieta). Dubultspēlēs uzvaras laurus plūca Māris Malvess un Valdis Prilužnijs, kas izcīnīja 1.vietu, par 2.vietas ieguvējiem kļuva Aivara Dulberga un Ilgoņa Āboltiņa tandēms, bet labāko trijnieku noslēdza Guntars Hanzens un Aivars Baumanis. Abu disciplīnu uzvarētāji saņēma diplomus, medaļas un balvas. Tāpat pilnā sparā rit sporta kluba rīkotais galda spēļu triatlons, kura dalībnieki sacenšas galda tenisā, novusā un dambretē. Pēc apmēram pusgadu ilga pārtraukuma aizvadīta triatlona piektā kārta.  Labākos rezultātus tajā uzrādīja Armands Stabulnieks, Aivars Baumanis un Modris Bite. Līdz turnīra noslēgumam atlikušas vairs tikai divas kārtas. Nākamā no tām paredzēta svētdien, 28.novembrī, pulksten 10.00 Bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā.