Rīkos Alūksnes un Apes hokeja čempionātu

Līdz ar īstas ziemas iestāšanos, Alūksnes un Apes novados sācies intensīvs darbs pie hokeja laukumu un slidotavu izveidošanas. Pirmo ledu abu novadu iedzīvotāji varēja izmēģināt jau pagājušajā nedēļā, taču jau tuvākajā laikā tiks izveidots grafiks, kas noteiks, kad laukumi būs pieejami hokejistiem un kad – slidotājiem.

“Šis grafiks vairāk attieksies uz brīvdienām un darba dienu vakariem, jo pa dienu laukums praktiski ir brīvs – visi vai nu mācās, vai strādā,” skaidro hokeja kluba (HK) “Alūksne” vadītājs Gints Teterovskis, kurš gādā par ledus liešanu Apes ielas slidotavā. Šis grafiks tuvākajā laikā būs apskatāms pie ģērbšanās vagoniņa durvīm.

Gādās par vienlīdzīgām iespējām visiem
Pastāv iecere, ka slidotava noteiktā laikā būs pieejama pieaugušajiem hokeja spēlētājiem, jauniešiem un bērniem, kā arī noteiktām komandām, kas būs izteikušas vēlmi trenēties individuāli. Tāpat tiks gādāts, lai daļu laika laukumā varētu pavadīt tikai slidotāji. “Līdzīgu grafiku veidojām jau pagājušajā gadā. Tas palīdz organizēt slidotavas noslogojumu, radot iespējas to izmantot jebkuram, kurš to vēlas,” saka G.Teterovskis. Līdzīgā veidā tiks saplānots arī Apes hokeja laukuma noslogojums, par kura darbību rūpēsies Apes sporta zāles administrators Juris Ozoliņš.

Aicina domāt par komandu sastāviem

Iespēju robežās šo laukumu plāno apmeklēt hokeja kluba (HK) “Ape” dalībnieki. Lai gan šis ir pirmais gads, kad komanda nepiedalās Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, HK “Ape” vadītājs Andis Pops atklāj, ka bez sacensībām ziemas sezona neizpaliks. “Sadarbībā ar Alūksnes hokeja klubu plānojam rīkot paši savu hokeja čempionātu, kas notiks vairākās kārtās,” viņš saka. Pagaidām vēl tiek diskutēts par čempionāta norises gaitu, taču jau tagad zināms, ka šāds turnīrs noteikti būs. Šī iemesla dēļ G.Teterovskis aicina hokeja entuziastus  sākt domāt par iespējamo komandu sastāvu un inventāra nodrošināšanu. “Zinu, ka Malienā un Jaunannā ir aktīvi hokeja spēlētāji, taču, iespējams, savas komandas varētu nokomplektēt arī citos pagastos,” viņš saka.

Šobrīd tiek prognozēts, ka Alūksnes un Apes novadu hokeja čempionāts varētu sākties nākamā gada janvārī un ilgt līdz februārim vai pat martam.

Sports