Rīkos maratona pēdējo posmu

Apes mototrasē 25.jūlijā pulksten 12.00 notiks “Philips” kalnu divriteņu (MTB) maratona trešais un pēdējais posms, kas sola pulcēt labākos un spēcīgākos riteņbraucējus no visām trīs Baltijas valstīm.

Līdzīgi kā abos iepriekšējos posmos, kas notika Smiltenē un Pļaviņās, dalībniekiem tiks piedāvātas divas distances 30 un 55 kilometru garumā. Trase vedīs pa asfalta, grants un meža ceļiem, kā arī meža takām. Organizatoru izveidotās distances vīsies ne tikai pa Apes novada, bet arī kaimiņvalsts Igaunijas teritoriju.

Piedalīties sacensībās aicināti gan pretendenti uz augstām vietām posmā un kopvērtējumā, gan vienkārši riteņbraukšanas cienītāji. Sevišķi tas attiecas uz bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem, no kuriem pilnīgi visi tiks pie kādas balvas. Savukārt starp garo distanču dalībniekiem tiks izlozētas vairākas vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Sacensību apbalvošanas ceremonija plānota apmēram pulksten 16.00.

Šis pasākums solās būt saistošs gan profesionāliem sportistiem, gan cilvēkiem, kas vēlas pavadīt saturīgu nedēļas nogali kopā ar ģimeni. Ne velti maratona otrs nosaukums ir “MTB SPA”. Ne tikai tāpēc, ka sacensību posmi notiek Smiltenē, Pļaviņās un Apē, bet arī tā iemesla dēļ, ka ikviens tajās var gūt pozitīvas emocijas, atpūšoties no ikdienas darbiem un sajūtot Latvijas dabas burvību.

Sports