Riteņbraucēji turpina sezonu

Ar sacensībām Elvā noslēdzies “Samsung Igaunijas kauss” riteņbraukšanā. Pēdējā posma sacensībās startēja un par vietām kopvērtējumā cīnījās trīs mūsu riteņbraucēji – Viesturs Kazainis, Reinis Markss un Gunārs Rozenbergs.

Veicot 73 kilometrus garu distanci, V.Kazainis noslēdzošajā posmā vecuma grupā V50 ierindojās vien 5.vietā. Tomēr iepriekšējo sacensību panākumi ļāva mūsu sportistam kopvērtējumā gūt 3.vietas medaļu. Par izcīnīto vietu uz goda pjedestāla V.Kazainis ir ļoti priecīgs un neslēpj, ka braucot pēdējos posmu vienu brīdi jau zudušas cerības būt labāko trijniekā. “Igaunijas riteņbraukšanas sacensības ir daudz vērienīgākas kā sacensības pie mums Latvijā. Igaunijā izcīnīto 3.vietu vērtēju daudz augstāk kā Latvijā iegūto 1.vietu. Latvijā mūsu klasē ir apmēram 20 – 30 sportisti, savukārt Igaunijā V50 grupā startēja 95 riteņbraucēji,” stāsta V.Kazainis.

V50 grupā kopā ar V.Kazaini brauca arī G.Rozenbergs. Viņš gan sacensību kopvērtējumā, gan savā klasē ieguva 19.vietu. Savukārt R.Markss, kurš brauca U23 grupā, kopvērtējumā ierindojās 10.pozīcijā, bet Elvas posmā – 9.vietā. Īpašas pārsteiguma balvas saņēma tie sacensību dalībnieki, kuri braukuši visos astoņos sacensību posmos. Ģenerālsponsora “Samsung” sarūpēto balvu no mūsējiem saņēma G.Rozenbergs.

Pēc divām nedēļām Smiltenē noslēgsies trešais sacensību seriāls - “SEB MTB maratons”, savukārt septembra beigās riteņbraucēji sezonu noslēgs par 100 kilometru braucienu “Haanja 100” Igaunijā.

Sports