Sacenšas minifutbolā 1

Jau piekto gadu pēc kārtas hokeja klubs (HK) “Ape” organizēja kausa izcīņu minifutbolā. Šogad turnīrā iesaistījās septiņas komandas, no kurām piecas pārstāvēja Apes, bet divas – Alūksnes novadu.

HK “Ape” pārstāvis Andis Pops informē, ka pirmās spēles komandas aizvadīja divās apakšgrupās, izspēlējot katra ar katru. Divas labākās komandas no katras apakšgrupas iekļuva pusfinālā. Pirmajā pusfinālā tikās abas Alūksnes novada komandas – “Ilzene” un “Pieneņpuikas”. Spēle beidzās neizšķirti, tāpēc uzvarētājus nācās noskaidrot ar soda sitienu palīdzību. Tajos veiksmīgāki izrādījās “Pieneņpuikas”, uzvarot ar 5:4 un līdz ar to iekļūstot kausa izcīņas finālā. Otrajā pusfinālā Alūksnes un Apes novadu apvienotā komanda “Dzintari” ar 1:0 pārspēja “Vidagas” futbolistus. Izšķirošie vārti tika gūti spēles beigās, bumbu tajos iesitot Rimantam Krievānam. Spēlē par 5.vietu tikās Apes komanda “Vaidava” un “Gaujienas vidusskola”. Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja apenieši.
Spēlē par 3.vietu “Vidagas” futbolisti ar 1:0 pārspēja komandu “Ilzene”. Savukārt izšķirošajā spēlē par 1.vietu “Dzintari” ar rezultātu 2:0 pārspēja “Pieneņpuikas” no Alūksnes. Rezultātā par HK “Ape” kausa izcīņas minifutbolā uzvarētājiem kļuva Alūksnes un Apes novadu apvienotā komanda “Dzintari”, kurā spēlēja Rolands Ozoliņš, Andris Skulme, Rimants Krievāns, Ritvars Ņeupakojevs, Raivis Bāliņš, Kristaps Bērziņš, Gatis Vērzemnieks, Roberts Kaktiņš, Jānis Ļuļis un Elvijs Ločmelis. Balvu kā turnīra labākais vārtsargs saņēma “Vidagas” komandas pārstāvis Rihards Vosulis Grigulis. Savukārt par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Ritvars Ņeupakojevs no “Dzintariem”, kas guva piecus vārtus

Komentāri 1

ja

Popa kungs.kur tad ir Apes novada komandu nosaukum?Apes komandas tādas nebija.''apenieši ''nevarēja izcīnīt uzvaru.

pirms 10 gadiem, 2010.09.24 08:11

Sports