Sacenšas „Vasaras jezgas” sacensībās

Apes pilsētas svētku laikā notikusī „Vasaras jezga” uz sportiskām aktivitātēm aicināja ikvienu aktīvas atpūtas cienītāju, kas savus spēku varēja pārbaudīt gan individuālās, gan komandu disciplīnās.

Šīs aktivitātes tika rīkotas saistībā ar Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektu „Ceļā uz sportisku sabiedrību pierobežas pašvaldībās”. Saskanā ar šo projektu, sporta diena tika atklāta ar jauno hokejistu nometni. Tajā pulcējās 24 Apes un Igaunijas pašvaldības Rouges jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem, kas vairāku dienu garumā apguva ar hokeju saistītas iemaņas.
Par nometnes kulminācijas punktu kļuva pilsētas svētkos rīkotās florbola sacensības, kurās jaunieši tika aicināti apgūto parādīt praksē. No septiņām komandām šajās sacensībās uzvaras laurus plūca pašmāju komanda „Naži” jeb Ralfs Andersons, Toms Leitis, Sandis Ņeupakojevs, Armīns Podziguns un Mārtiņš Ciemess.


Uzvar pašmāju komandas
Komandu sporta veidu cienītājiem bez florbola tika piedāvātas strītbola un pludmales volejbola sacensības. Strītbola sacensībās no deviņām komandām 1.vietu ieguva komanda „Ape” ar spēlētājiem Andri Purakalnu, Salvi Vītoliņu, Kārli Latiku un Raiti Semjonovu. Savukārt vislielāko atsaucību piedzīvojušās pludmales volejbola sacensības (19 vīriešu un sešas sieviešu komandas) beidzās ar Ignata Straumes un Tomasa Gurska uzvaru vīriešu komandu konkurencē, labāko trijnieku noslēdzot Rināra Tetera un Dzintara Adlera (2.vieta), kā arī Intara Dambja un Rinalda Ratenieka (3.vieta) tandēmiem.
Sieviešu komandu konkurencē par uzvarētājām kļuva Dina Vītola un Santa Sāre, 2.vietu iegūstot Dzintrai Andrejevai un Marikai Magaziņai, bet 3.vietā paliekot Ilzei Latikai un Madarai Jakobsonei.

Noskaidro labākos starp ģimenēm

Individuālajās sacensībās interesenti varēja sacensties šautriņu un gumijas bumbas mešanā, riteņbraukšanā, basketbola soda metienu un traktora riepas velšanas sacensībās. Labākos rezultātus šautriņu mešanā uzrādīja Armīns Podziguns un Kristiāna Oto, gumijas bumbas mešanā – Jānis Ļuļis un Laine Bondareva, riteņbraukšanā – Toms Leitis, basketbola soda metienos – Roberts Kaktiņš un Dace Sproga, traktora riepas velšanā – Ritvars Ņeupakojevs un Ilze Latika. Pirmo trīs vietu ieguvēji tika noskaidroti arī ģimenēm domātajās sporta aktivitātēs, kur sacensībās ar lēkājamajām bumbām 1.vietu ieguva Esmeralda un Gatis Kazaki, golfa sacensībās – Ivo Ķelps un Gatis Mellītis, bet olu vākšanas sacensībās – Jurģis un Uģis Sīmaņi.

Sports