Sacentīsies pasaules līmeņa motosportisti 5

Somerpalu mototrasē Igaunijā, kas atrodas desmit kilometru attālumā no Veru, otrdien, 29.jūnijā, notiks tradicionālais Vaino Leoka piemiņas motokross.

„Pēc Latvijas "Grand Prix" izcīņas Ķegumā pa ceļam uz nākamo posmu Zviedrijā arī šogad Somerpalu ir paredzējuši startēt slaveni motobraucēji - itāļi Antonio Kairoli un Davids Guarneri, arī Jevgeņijs Bobriševs (Krievija). Protams, „milžu cīņās" piedalīsies „trases saimnieks" - labākais igauņu motosportists Tanels Leoks, kurš vairakkārt izcīnījis „Vaidavas kausu". Arī mūsu Matīss Karro un citi Latvijas ātrākie motobraucēji ir apsolījuši cīnīties par Vaino Leoka vārdā nosaukto ceļojošo kausu," informē motokluba „Ape" vadītājs Mairis Levans.


Pirmie braucieni sāksies pulksten 17.00, bet superfināls paredzēts pulksten 20.00. Notiks arī mopēdu sacensības, kas šeit jau izveidojušās par labu tradīciju, pārņemtu no „Vaidavas kausa". Saglabājas nopietna sportiskā intriga: vai kāds no igauņu sportistiem šoreiz spēs ierindoties godalgotajā mopēdistu trijniekā? Pagājušā gadā mopēdu konkurencē pjedestālu aizņēma visi trīs Karro - Ainārs, Matīss un Emīls!


Organizatori informē, ka visi ieejas biļešu īpašnieki varēs piedalīties loterijā, kuras galvenā balva - „Husqvarna" zāles pļāvēju - traktors.


Minētās sacensības būs kā laba ieskaņa starptautiskajam motokrosam „Vaidavas kauss", kas 11.jūlijā norisināsies Apes mototrasē.

Komentāri 5

mio

Pagaajusho reizi latus estinji i redzeet negribeeja, taa kaaa....

pirms 10 gadiem, 2010.06.28 10:18

...

par ieejas biļeti varēs maksāt trijās valūtās: 150 EEK, 10 EUR vai 7 LVL, kā jums ērtāk.

pirms 10 gadiem, 2010.06.26 18:11

Sports