Saglabā otro vietu kopvērtējumā 1

Pagājušās nedēļas nogalē notikušajā Latvijas čempionāta un kausa izcīņas rallijsprinta piektajā posmā "Gulbis 2011" Zigurds Kalniņš un Ģirts Dombrovskis 4 WD+ klasē palika otrie, bet uz goda pjedestāla kāpa Arvis Arums un Gatis Balgalvis.

"Varēja būt labāk, bet esam apmierināti arī ar otro vietu. Mašīnai pietrūka jaudas, bet visumā starts "Gulbī" bija normāls. Nebija vajadzīgs uzvarēt, jo citādi būtu jāriskē ar pārāk ātru skriešanu. Arī kopvērtējumā esam otrie, šī pozīcija jānosargā līdz gada beigām. Arī Kurzemes rallijā mūsu sīvākā konkurence būs ar Arāja ekipāžu, kas šajā sezonā ir daudz piestrādājusi pie mašīnas sagatavošanas sacensībām. Mēs neko neesam darījuši, tāpēc viņi ir ātrāki," stāsta Z.Kalniņš.


Viņš atzīst, ka šī sezona ir tāda kā mācību. Tajā konkurentus neizdosies pārspēt kopvērtējumā, taču Kurzemes posmā viņš ir nolēmis vēl pacīnīties. Lai gan ar jauno mašīnu "Mitsubishi" ir aizvadīti vairāki ralliji, tā nav vēl pilnībā apgūta. Pagājušajā sezonā viņa ekipāža sacensībās parasti nesasniedza finišu, bet tagad ir citādāk - "Mitsubishi" ir izturīgāks.

"Vēl gan neesmu pieradis pie šīs mašīnas, jo, piemēram, ātrumu pārslēgšanā ir liela atšķirība salīdzinājumā ar iepriekšējo priekšpiedziņas mašīnu. Taču gan jau apradīšu un rezultāti būs labāki," saka Z.Kalniņš.


Nākamais rallijsprinta čempionāta posms risināsies no 25. līdz 28.augustam vienlaikus ar ralliju "Kurzeme 2011" Liepājā, bet pēdējais posms būs septembra beigās kopā ar ralliju "Latvija" Kuldīgas novadā.

Komentāri 1

Sports