Sāk pieteikties Latvijas Jaunatnes ziemas olipiādei Ērgļos

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) informē, ka ir sākusies izglītības iestāžu komandu pieteikšana Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādei. Jau par tradīciju ir kļuvis, ka jaunatnes ziemas Olimpiāde notiek Ērgļos un šogad sacensības jauniešiem notiks 6. un 7.februārī.


Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādes sacensību programmā ir iekļauti septiņi sporta veidi – biatlons, distanču slēpošana, kalnu slēpošana, snovbords, hokejs, slidošana un kamaniņu sports. Jāpiezīmē, ka kamaniņu sporta sacensības notiks Siguldā un tās risināsies 12. – 14.februārī.


Ar Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādes nolikumu ir iespējams iepazīties LOK oficiālajā mājaslapā internetā www.olimpiade.lv. Sacensību organizatori, izglītības iestāžu komandu pieteikumus gaidīs līdz 2015.gada 2.februārim, plkst.17:00. Pieteikšanās Olimpiādei notiek elektroniski un to ir iespējams izdarīt interneta mājaslapā www.olimpiade.lv.


Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādi jau divdesmito reizi organizē LOK sadarbībā ar Ērgļu novada domi. Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde ir kompleksas sporta sacensības, kas tiek organizēta ar mērķi noteikt labākos jaunos sportistus un labākās izglītības iestādes. Olimpiādes uzdevums ir popularizēt Olimpisko kustību, sekmēt jaunatnes sporta attīstību Latvijā, veicināt vispārizglītojošo skolu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs un motivēt tās atbalstīt jaunatnes sportu.


Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank” un AS “Latvijas Gāze”; LOK sadarbības partneri SIA “Moller Auto Krasta” un SIA “JCDecaux Latvija”.


Sports