Sākas otrais spēļu aplis

Nedēļas nogalē Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbolisti aizvadījuši kārtējās spēles “Swedbank” Jaunatnes basketbola līgas čempionātā, atklājot turnīra otro spēļu apli.

Basketbola treneris Gints Kliests stāsta, ka šīs spēles atklājusi A grupas komanda, kas izcīnījusi uzvaru pār Rūjienas komandu ar rezultātu 87:51. Spēli pret “Rūjienu” aizvadījusi arī 1994.gadā dzimušo komanda, uzveicot pretiniekus ar rezultātu 76:69. Savukārt svētdien Alūksnē notikusi spēle starp 1993.gadā dzimušo komandām, kur alūksniešu pretinieki bija Rēzeknes komanda “Ezerzeme”. Arī šajā spēlē uzvara ar rezultātu 53:68. Rezultatīvākie spēlētāji A grupas komandā Kaspars Paegle (24) un Raimonds Celms (21), 1994.gadā dzimušo komandā – Jānis Strapcāns (22) un Rihards Gross (18), 1993.gadā dzimušo komandā – Valters Šelders (29).
Nākamās spēles paredzētas šo sestdien, kad līdztekus jau iepriekš minētajām komandām otro spēļu apli uzsāks 1996.gadā dzimušie zēni. Šobrīd komanda atrodas 4.vietā no septiņām komandām, kur no sešām spēlēm pusē gūtas uzvaras. Jāatgādina, ka ar uzvaru šie puiši mājās atgriezās no iepriekšējā nedēļā notikušā turnīra Ogrē, kur izcīnīta 2.vieta. Komandas treneris Jānis Nīkrencis atzīst, ka šis turnīrs kalpojis kā labs treniņš “Swedbank” Jaunatnes basketbola līgas čempionāta spēļu starplaikā. Sevišķi vērtīga pieredze bijusi, jo turnīrā iesaistījušās trīs 1.divīzijas komandas. Pret divām no tām alūksniešiem izdevies izcīnīt uzvaras.

Sports