Sāksies čempionāts pludmales volejbolā

4.jūlijā sāksies ikgadējais čempionāts pludmales volejbolā, kurā piedalīties aicināti Alūksnes un Apes novada iedzīvotāji.

Sacensību galvenais tiesnesis Guntars Freijs informē, ka par čempionāta norises vietu izvēlēta lauku tūrisma un atpūtas centra „Jaunsētas” teritorija. Sacensības plānots aizvadīt divās daļās: šajā nedēļas nogalē paredzētas priekšsacīkstes, kur atkarībā no pieteikušos komandu skaita spēles aizritēs apakšgrupu sadalījumā, bet nedēļu vēlāk notiks fināls, kad par čempionu titulu sacentīsies astoņas labākās komandas.

Vīriešu un sieviešu komandu spēles norisināsies atsevišķās dienās: sestdienās, sākot no pulksten 10.00, laukumā dosies vīriešu komandu spēlētāji, bet svētdienās tajā pašā laikā savā starpā sacentīsies sievietes. Visām komandām reģistrācija čempionātam paredzēta sacensību dienā līdz pulksten 9.30. Sacensību izskaņā tiks noskaidrots labāko komandu trijnieks vīriešu un sieviešu konkurencē, kas saņems balvas no čempionāta organizatoriem jeb Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne”.

Vairāk informācijas par pludmales volejbola čempionāta norisi var iegūt pie sacensību galvenā tiesneša G.Freija, zvanot pa tālruni 26121760.

Sports