Sāksies pludmales volejbola čempionāts 7

Svētdien, 18.jūlijā, pulksten 11.00 starts tiks dots šāgada Alūksnes novada čempionātam pludmales volejbolā, kurā par galveno titulu sacensties aicinātas kā vīriešu, tā arī sieviešu komandas.

Pludmales volejbola čempionātu organizē Alūksnes novada pašvaldība, bet galvenā tiesneša pienākumus uzņēmies Guntars Freijs.
Sacensībās var piedalīties Alūksnes un Apes novadu pārstāvji, kas dzimuši 1995.gadā un agrāk un kuru dzīvesvieta deklarēta šo novadu teritorijās. Par sacensību dalībniekiem var kļūt arī tie, kas savulaik dzīvojuši šajos novados, bet nu devušies studēt citviet vai arī pēc studiju beigšanas nav atgriezušies dzimtajā pusē. Par čempionāta norises vietu izvēlēti trīs jaunie pludmales volejbola laukumi Pilssalā, kuru iekārtošana šobrīd notiek.

Čempionāts notiks divos posmos. Tā pirmajā posmā jeb 18.jūlijā komandas aizvadīs priekšsacīkšu spēles, pēc kurām dalību turnīrā varēs turpināt tikai astoņas labākās komandas. Sacensību turpinājums paredzēts nedēļu vēlāk. Sestdien, 24.jūlijā, pulksten 10.00 labāko astotniekā iekļuvušās komandas cīnīsies par vietu pusfinālā, savukārt svētdien, 25.jūlijā, pulksten 11.00 plānotas pusfināla un fināla spēles. Labāko trijniekā iekļuvušās komandas tiks apbalvotas ar medaļām, bet uzvarētāji – ar kausiem.
Reģistrēties sacensībām varēs sacensību pirmā posma dienā laikā no pulksten 9.30 līdz 10.30.

Komentāri 7

aciigais

Kaada veel atlase ibio... aaksti, nevienu gadu nav bijis vairaak par 10 komandaam, tagad vispaar daudzi netiks, jo nevar jau izbriiveet abas nedeeljas nogales... Kaarteejais Freja garadarbs....

pirms 10 gadiem, 2010.07.14 08:20

Dziņa

Izvēlieties pareizo sporta veidu - volejbols, tam tagad tuvākos atlikušos trīs gadus būs prioritāte, pārējie trenējaties... Jaunsētas, stadiona stūris, zeltiņi u.c. sākat iegādāties nezāļu apkarošanas līdzekļus. Vakar pavēlāk izbraucu ar felli blin gandrīz ierāvu jaunajos stadionos, lai laivu veči arī redz kāds sporta veids ir mūsu miestā galvenais...

pirms 10 gadiem, 2010.07.13 12:27

Sports