Sezonu atklāj ar “Kurzemes pavasari”

Orientēšanās kluba (OK) "Alūksne" pārstāvji Lieldienas pavadījuši, startējot ikgadējās orientēšanās sacensībās "Kurzemes pavasaris". Jaunās sezonas atklāšana ar dalību šajā pasākumā alūksniešiem kļuvusi par tradīciju, kas šoreiz aizveda uz Ventspils novada Liepeni.

Sacensību pirmajā dienā dalībnieki sacentās vidējā, bet otrajā dienā - garajā distancē. Lai gan šoreiz OK "Alūksne" palikusi bez medaļām, dalībnieku kuplā skaita un sīvās konkurences dēļ par vērā ņemamiem panākumiem uzskatāma iekļūšana labāko desmitniekā vai pat sešiniekā. To pirmajā dienā izdevies izdarīt diviem sportistiem - Jānim Kūmam, kurš vīru elites grupā ieguva 6.vietu, kā arī Līvai Veļķerei (W21A), kas uzrādīja septīto labāko rezultātu. Tikai nedaudz līdz labāko desmitniekam pietrūka M50 grupas dalībniekam Vilnim Veļķerim, kurš ieguva 12.vietu, un otram vīru elites grupas pārstāvim Atim Dandenam. Viņam šoreiz 13.vieta.

Daudz veiksmīgi OK "Alūksne" dalībniekiem izvērtās starti garajā distancē. Tajā augstākās pozīcijas izcīnīja Jānis Veļķeris (M14 grupā - 7.vieta), L.Veļķere (W21A grupā - 8.vieta), A.Dandens (M21E grupā - 11.vieta), V.Veļķeris (M50 grupā - 13.vieta), J.Kūms (M21E grupā - 14.vieta) un Māris Vabulnieks (M40 grupā - 14.vieta).

Jāpiebilst, ka līdz ar "Kurzemes pavasari" izskaņu tuvojas pašmāju orientēšanās sacensību seriāla "Horizonts" atklāšana. Tā pirmā kārta paredzēta otrdien, 20.aprīlī, kur par sacensību norises vietu izvēlēta pieturas "Pagrieziens uz Api" apkārtne.

Sports