Skolu jaunatne motokrosu varēs apmeklēt bez maksas 2

5. un 6.maijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē jau 39. reizi risināsies  “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā MX1, MX2, MiniMX un Blakusvāģu klasēs, kā arī “Zelta mopēds” balvu izcīņa. Vienlaicīgi ar šīm sacensībām sportisti abas dienas cīnīsies par ieskaites punktiem Latvijas čempionāta ieskaitē visās motociklu klasēs.

"Lai skolu jaunatnes vidū popularizētu tradīcijām bagātāko tehnisko sporta veidu Latvijā – motosportu, kā arī, lai dotu iespēju  redzēt  un aktīvi atbalstīt sportistus vecākajās motokrosa sacensībās Latvijā “Vaidavas kauss”, aktīvām Apes un Alūksnes novadu skolu bērnu un jauniešu grupām 6.maijā piedāvājam līdz šim nebijušu iespēju motokrosu apmeklēt organizēti un bez ieejas maksas," informē motokluba preses sekretārei Astra Binde.Lai izmantotu šo iespēju, skolēnu grupām uz sacensībām jāierodas organizēti, skolotāja vai cita pieaugušā vadībā, uzrādot iepriekš sagatavotu un uz norādīto adresi nosūtītu skolēnu sarakstu. Skolēnu skaits grupā nav ierobežots. Papildus tiek nodrošināta bezmaksas autocaurlaide vienam transportlīdzeklim, ar kuru ierodas skolēnu grupa.

Augstāk minētajai “Vaidavas Kausa” organizatoru piedāvātajai iespējai ir viens nosacījums. Jūsu skolas dalībniekiem iepriekš jāvienojas, kuru motosportistu/us vai motoklubu jūs atbalstīsiet un jāsagatavo fanu atribūtika: karogi, plakāti vai citi pēc pašu ieskatiem. Noderēs arī dažādi skaņu signāli! Sacensību laikā jums aktīvi jāatbalsta savi izvēlētie favorīti, jo ļoti iespējams, ka tieši jūsu atraktivitāte piesaistīs televīzijas  operatoru uzmanību un jūsu skolas fanu klubs tiks nofilmēts un parādīts LTV7 raidījumos “Ātruma cilts” un “Pilnīgs motokross”.

Informējam, ka sacensību apmeklējums arī 5.maijā visiem skolēniem ir bez maksas. Vairāk informācija: www.vaidavaskauss.lv.

Noorganizētajām grupām līdz 27. Aprīlim pieteikties pa tel. 29439207, 64322273, e-pasts: [email protected] (motokluba preses sekretārei Astrai Bindei), nosūtot skolēnu sarakstu un norādot automašīnas numuru.

Komentāri 2

Lai tirgotā jipakontrolē alus pircēju vecumu...Un lai jaunie;si atpūšas!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.18 22:55

info

Šis piedāvājums attiecas tikai uz Apes un Alūksnes novadu skolām!

pirms 8 gadiem, 2012.04.18 17:50

Sports