Snovbords uzvar pavasari! jeb kā alūksnieši glābj sniegu... 7

Mirkli pirms pavasara atnākšanas Alūksnē Ziemas sporta festivāla ietvaros, Tempļa kalnā trasē, paredzēta „Tempļa kalna kausa izcīņa „slopestyle” 2015””  jeb snovborda un frīstaila slēpotāju šovs. Piedalīsies pieredzējuši snovbordisti un frīstaila slēpotāji no Latvijas. Būs galvu reibinoši paraugdemonstrējumi uz Gap jump un slide elementiem, atrakcijas skatītājiem, vakara vadītājs, mūzika, uguņošana un citi pārsteigumi. Nesēdi mājās, piebiedrojies! Tā facebook.com aicina Oskars Keomeģis.

To, ka laika apstākļi šogad pavisam nelutina ziemas sporta entuziastus, šā pasākuma organizatorus izrādās īpaši neuztrauc, jo, kā apgalvo O.Keomeģis, "Viss procesā! Tiekamies 28.februārī pulksten 19:00 Tempļakalnā! Ja grib, tad var visu!" To apliecina šie facebook.com ievietotie fotoattēli, kur redzams, ka alūksnieši dara, ko var, lai glābtu vēl atlikušo sniegu. Šovam taču jānotiek!

Kāds no atbalstītājiem Jānis Mellups facebook.com ierakstījis: "Snovbords uzvar pavasari!"

Lai veicas neatlaidīgajiem alūksniešiem!

Komentāri 7

No malas!

Baigās šaubas vai tur vispār,kas sakarīgs sanāk.
kaut kā nav pārliecība par organizāciju,kas jau pierādījies iepriekšējos gados!

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 17:02

viedoklis

Cik ilgi ģandēs to Tempļakalnu? Tur taču jau ir sākusies nogāzes erozija, bet domei viss pofig, viņi ne ko redz, ne dzird, ne saprot.

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 21:12

..

kārtējie TV urbēji un pesimisti pakomentēja

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 22:47

ieteikums

Tai vietā, lai pašvaldības darboņi parūpētos par slēpošanas kalna ierīkošanu, katru gadu tiek pamazām iznīcināta vēsturiska vieta. Vai tiešām Pussalā trūkst vietas, lai uztaisītu normālu slēpošanas kalnu ar pacēlājiem, snovborda trasi. Tās nekam nevajadzīgā tilta vietā varēja uzzbūvēt šo kalnu, kas būtu superīga atpūtas vieta ziemā visiem iedzīvotājiem, arī tūrisms attīstītos, jo slēpotgribētāju netrūktu pat no citām vietām.

pirms 5 gadiem, 2015.02.27 16:58

nu nav ko teikt

slima kaķa murgi!

pirms 5 gadiem, 2015.02.27 20:47

Sports