Šonakt LTV tiešraidē būs skatāma Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija

Naktī no piektdienas, 12.februāra uz sestdienu, 13.februāri plkst.03:50 abu Latvijas Televīzijas kanālu ēterā, kā arī LTV7 mājaslapā internetā tiešraidē no Kanādas pilsētas Vankūveras tiks translēta Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija, informēja LTV pārstāve Ieviņa Ancena. Līdz pat Olimpisko spēļu noslēgumam LTV tās pārraidīs pilnā apjomā.

Gan LTV1, gan LTV7 demonstrēs arī noslēguma ceremoniju naktī no 28.februāra un 1.martu, tās sākums plkst.03:30.

Ziemas olimpisko spēļu laikā LTV7 tām veltīs 24 stundas diennaktī. Visvairāk interesējošās pārraides būs skatāmas gan tiešraidēs, gan atkārtojumos, daži citi veidi bez Latvijas sportistu piedalīšanās – ierakstā. Katru dienu LTV7 būs skatāmas Olimpiskās dienasgrāmatas un Olimpiskās ziņas. Tās ik dienu būs skatāmas plkst. 7.30 un 8.30, kā arī ap plkst. 19:00 un ap 23:00.

Savukārt LTV1 ēterā no 14. februāra līdz pat Olimpisko spēļu noslēgumam Olimpiskās ziņas būs skatāmas katru dienu tūlīt pēc ziņu izlaiduma “Šodien Latvijā” (darbdienās – plkst. 18:30, brīvdienās – plkst. 18:15), pēc Nakts ziņām, bet no 15. februāra – arī plkst. 8:00 no rīta (darbdienās tās iekļausies raidījumā “Labrīt, Latvija!”). Aktuālā informācija tiks atspoguļota arī informatīvajā raidījumā “Panorāma”.  

Ziemas olimpisko spēļu tiešraidēm visu diennakti varēs sekot līdzi arī LTV7 mājas lapā – www.ltv7.lv.

Sports