Spēlē ar mainīgiem panākumiem

Svētdien HK „Ape” komanda aizvadīja desmito spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā. Tiekoties ar SK „Matīši”, viņi izcīnīja sesto uzvaru šāgada turnīra laikā.

Pirmos vārtus komanda guva spēles otrajā minūtē, kad vārtus iesita HK „Ape” spēlētājs Kārlis Latiks. Ar nelieliem pārtraukumiem rezultatīvi izrādījās arī Andis Āboliņš, Kaspars Sīlis un Māris Kanderāns, kuriem pateicoties pirmais periods beidzās ar rezultātu 4:0 HK „Ape” komandas labā.

Lai gan otrais periods iesākās ar pretinieku gūtajiem vārtiem, Alūksnes rajona pārstāvjiem panākto pārsvaru izdevās palielināt par vēl četriem vārtiem (vārtu guvēji: K.Sīlis (3) un A.Āboliņš). Tiesa, trešajā periodā beidzot sasparojās arī pretinieku komandas spēlētāji. Viņiem izdevās gūt trīs vārtus savā labā, bet HK „Ape” komandai – vienus (vārtu guvējs Oļegs Iļjins). Spēle beidzās ar rezultātu 9:4 un alūksniešu uzvaru.

Gluži pretēji beidzās otra aizvadītajā nedēļā notikusī spēle, kad HK „Ape” tikās ar HK „VOC” komandu. Lai gan visos trīs periodos Alūksnes rajona pārstāvji parādīja sevi kā spēcīgus pretiniekus, spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3, tāpēc uzvarētājus nācās noskaidrot ar soda metienu palīdzību. Tajos veiksmīgāka izrādījās HK „VOC” komanda, pretiniekiem gūstot uzvaru ar rezultātu 4:3.

Jāpiebilst, ka nākamā spēle HK „Ape” plānota tikai pēc vairākām nedēļām, kad dažas dienas pirms gada izskaņas viņi tiksies ar HK „Livonija” komandu. Bez šīs spēles Alūksnes rajona pārstāvjiem atliks vēl tikai viena, lai pirmais aplis būtu noslēdzies un komandas varētu noskaidrot savu vietu turnīra gala tabulā.