Spēles aizvada volejbola komandu labākais sešinieks

Cīņu par uzvaru turnīrā turpina Alūksnes novada volejbola čempionāta labāko komandu sešinieks. Sestdien Ilzenes sporta zālē komandas aizvadīja pirmās spēles pēc priekšsacīkšu beigām.

Ar uzvarām spēles beidzās komandām “SDA” un “Zeltiņiem”, no kurām pirmā četros setos pieveica “Gaujienu”, bet otra – FK “Alūksni”, kas pretiniekiem piekāpās trešajā setā. Tiekoties ar komandu “Ilzene”, uzvaru ar 3:0 guva “Trapene”. Savukārt spēlē starp abiem priekšsacīkšu līderiem jeb “Trapenes” un “Zeltiņu” spēlētājiem pārāki izrādījās trapenieši, kas pretiniekus pieveica ceturtajā setā.

 

Spēļu turpinājums paredzēts šo sestdien, kad pulksten 10.30 laukumā tiksies “Gaujiena” ar “Ilzeni”, 12.00 – “Ilzene” ar FK “Alūksni”, 13.30 – “Trapene” ar “SDA”, 15.00 – “Gaujiena” ar “Zeltiņiem”, bet 16.30 – FK “Alūksne” ar “SDA”. Šo spēļu izskaņā tiks noskaidroti vīriešu komandu pusfinālisti, kas cīnīsies par šāgada čempionāta 1. - 4.vietu. Šobrīd pirmās četras pozīcijas ieņem “Trapene”, “Zeltiņi”, “SDA” un “Gaujiena”, atstājot aiz sevis FK “Alūksni” un “Ilzeni”.

Sports