Starp labākajiem – puse

Svētdien Gulbenes novada Lejasciemā norisinājās ikgadējās apvidus loka šaušanas sacensības “Pukstu aplis”.

Tajās kuplā skaitā pārstāvēts bija Alūksnes loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”, no kura sacensībās piedalījās 12 loka šāvēji. Kluba vadītājs Kaspars Aigars atklāj, lai gan viņiem bija vairāk nekā 40 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas, alūksnieši mājās pārveduši vairākas godalgotās vietas. Kompaktloku grupā pirmās divas vietas sieviešu konkurencē izcīnīja Irita Zavadska un Ziedīte Aigare, savukārt vīriešu konkurencē labāko trijniekā iekļuva Uģis Zavadskis (2.vieta) un Verners Kalējs (3.vieta). Garo angļu loku grupā par sacensību laureātiem kļuva Daniela Zavadska, kas izcīnīja 2.vietu bērnu konkurencē, un Guntis Melacis, kas ieguva 3.vietu starp veterāniem. K.Aigars informē, ka nākamais nozīmīgākais pārbaudījums kluba biedriem gaidāms septembra beigās, kad Igaunijā notiks “Livonijas kausa” ceturtais un pēdējais posms.