Starptautiskais motokross „Vaidavas kauss” Apē – jau pēc mēneša 2

Motokrosu sezonai uzņemot apgriezienus, tuvojas arī „Vaidavas Kausa” izcīņa motokrosā, kas šogad 17. maijā notiks jau 42. reizi. Tradīcijas, sportiskais azarts, prestižās balvas un pārsteigumi ir iemesls tam, ka šajā Ziemeļvidzemes mazpilsētā ik gadu pulcējas vairāki simti motosportistu un ievērojams skaits līdzjutēju, kas vairakkārt pārsniedz pilsētas iedzīvotāju skaitu.

Arvīda Levana vārdā nosauktā mototrase šogad piedzīvos vairākas izmaiņas. Sportistiem patiks jaunumi gan lielajā trasē, gan Zelta Mopēds un MiniMX klašu mazajā trasē, savukārt mehāniķi priecāsies par paplašināto motociklu mazgātuvi. Kā pēdējos gados ierasts, par Vaidavas Kausiem cīnīsies MX1, MX2, Blakusvāģu, Senioru, Mini MX un šogad arī Amatieri 30+ klašu sportisti.

Mopēdistu un skatītāju iecienītā „Zelta mopēds” balvas izcīņa, vienlaicīgi apvieno sportisko meistarību un atraktivitāti. Šogad būs pirmais „Vaidavas Kauss”, kad mototrasē nebūs klāt pāragri šo pasauli pametušais Gundars Levans – viens no šo sacensību pamatlicējiem. Tieši „Zelta mopēds” standarta klasē turpmāk izcīnīs viņa piemiņai veltīto ceļojošo kausu. Zīmīgi, ka ar šādu mopēdu Gundars iesāka savas motosportista gaitas, pirms gandrīz 10 gadiem atjaunoja Zelta mopēds kustību Latvijā un vēl pagājušajā gadā piedalījās sacensībās ar savu atjaunoto mopēdu…

Sacensību nolikums un vairāk informācijas mājaslapā: www.vaidavaskauss.lv


Komentāri 2

moto

Zelta mopēda dēļ ir vērts aizbraukt....pārējās klases nu tā...kaut kas brauc,kaut kas lec..

pirms 5 gadiem, 2015.04.17 12:16

kaut kas

"brauks un lēks" arī mūsu novadu sportisti! :)

pirms 5 gadiem, 2015.04.18 08:45

Sports