Startē individuālajās un komandu sacīkstēs

Nedēļas nogalē orientēšanās kluba „Alūksne” pārstāvji startēja divās dažādās sacensībās. Vienas no tām norisinājās tepat, kaimiņu novadā, orientieristiem sacenšoties individuāli, bet otras – netālu no Rīgas esošajā Riekstukalnā, kur dalībnieki mērojās spēkiem klubu stafetēs.

Kaimiņu novadā notikušajās sacensībās „Gulbenes kauss 2009” startēja gandrīz 20 orientēšanās kluba „Alūksne” pārstāvji, kas atkarībā no sevis pārstāvētās dalībnieku grupas veica pusotru līdz sešus kilometrus garas distances. Labākos rezultātus no viņiem uzrādīja Reinis Rubins (V10), Māris Vabulnieks (V40) un Inese Žīgure (S35), kas kļuva par 2.vietas laureātiem. Bez viņiem labāko trijniekā, iegūstot 3.vietu, iekļuva Jānis Veļķeris (V12), Toms Dandens (V18), Jānis Kūms (V21E), Atis Kalējs (V35) un Karīna Harkina (S8).

Savukārt svētdien daļa sportistu devās uz klubu stafetēm Rīgas pusē. Tajās OK „Alūksne” startēja apvienotajā komandā ar Smiltenes orientēšanās kluba „Azimuts” dalībniekiem. Apvienotā komanda veidota, ņemot vērā, ka to pēc sacensību nolikuma nācās komplektēt 10 cilvēku sastāvā, kur katrs no viņiem pārstāvētu noteiktu dalībnieku grupu. No OK „Alūksne” puses komandā tika iekļauts Jānis Kūms, Atis un Toms Dandeni (Gaujiena), Inese Žīgure (Ilzene), kā arī alūksnieši Jānis un Līva Veļķeri.

Labākos rezultātus no viņiem uzrādīja Jānis Kūms, kas, veicot pirmo stafetes etapu, finišēja 4.vietā, Jānis Veļķeris, kurš savā etapā uzrādīja septīto ātrāko laiku, kā arī Atis un Toms Dandeni, kas, veicot apvienoto stafetes etapu jeb startējot vienlaikus, finiša taisni sasniedza pirmie, tuvākos konkurentus apsteidzot par vairāk nekā pusminūti. Kopvērtējumā OK „Alūksne” un „Azimuts” komanda ieguva 7.vietu no apmēram 42 dalību pieteikušajām komandām.

Sports