Startē Pasaules čempionātā 2

Pasaules čempionātā biatlonā Dienvidkorejā vakar norisinājās 20 kilometru individuālā distance vīriešiem, kur startēja arī alūksnieši Gints Rozenbergs, Kristaps Lībietis un Jānis Pleikšnis.


Pirmajā šautuvē no mūsējiem nekļūdīgi šāva tikai G.Rozenbergs, bet otrajā šautuvē visiem alūksniešiem bija kļūdīgi šāvieni. Trešajā šautuvē nekļūdīgi trāpījumi bija J.Pleikšnim. Kopvērtējumā šajā distancē G.Rozenbergam 73.vieta (četras kļūdas), J.Pleikšnim – 75.vieta (trīs kļūdas), bet K.Lībietim – 77.vieta (piecas kļūdas). Visaugstākā vieta no Latvijas biatlonistiem Ilmāram Bricim – 48.vieta.

Komentāri 2

vietējais

Kur tad būs tie atlikušie starti, vairs jau vienīgi stafete...
Visu cieņu šiem puišiem par to, ko sasnieguši, tomēr māc nostaļģija pēc laikiem, kad Latvijas biatlonisti, Ješku Nākumu ieskaitot, apgrozījās pasaules pirmajā desmitniekā.

pirms 11 gadiem, 2009.02.18 14:35

LV!

Nekas ievērības cienīgs! Cerams, ka atlikušajos startos veiksies labāk!
P.S. Varēja jau uzrakstīt vairāk par mūsu biatlonistiem. Tomēr nav daudz sporta veidu (varbūt šis ir vienīgais), kur Latviju pasaules čempionātā pārstāv trīs alūksnieši pieaugušo konkurencē. Sīkāku info var atrast iekš http://www.biathlonworld3.de/en/! Tur ir informācija par šaušanas laikiem, par slēpošanas ātrumu utt.

pirms 11 gadiem, 2009.02.18 09:42

Sports