Startē skriešanas sacensībās

Alūksnietis Raimonds Siliņš svētdien Rīgas pusmaratonā savā grupā ieguvis 10.vietu.

Veicot pusmaratona distanci, viņš finišēja 1:22:23 stundās. Sacensību kopvērtējumā viņš ieguva 36.vietu starp vairāk nekā 500 šīs distances veicējiem. Jāpiebilst, ka nedēļu iepriekš savus spēkus Latvijas sacensībās izmēģināja vēl divi alūksnieši – Jaroslavs Halimoškins (V) un Arnolds Dmitrijevs (VA). Viņi sacentās Rīgā notikušajā “Pavasara krosā”, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts. Abi startēja astoņu kilometru distancē. J.Halimoškins finišēja 29:35 minūtēs, iegūstot 13.vietu grupā, bet A.Dmitrijevs – 30:42 minūtēs, uzrādot ceturto ātrāko rezultātu grupā. No labāko trijnieka jaunieti šķīra 12 sekundes. Vairāk nekā 70 dalībnieku kopvērtējumā J.Halimoškins ierindojās 15.vietā, bet A.Dmitrijevs – 25.vietā.