Startēs Vidzemes čempionātā nacionālajā suņu daudzcīņā 4

Alūksnes vidusskolas sporta laukumā 30.augustā notiks Vidzemes čempionāts nacionālajā suņu daudzcīņā un izstāde. Ekonomiskā situācija valstī ietekmē dalību šajos pasākumos, tāpēc grūti prognozēt, cik dalībnieku ar saviem suņiem ieradīsies sacensībās un izstādē.

“Šobrīd suņu sportā ir jūtams panīkums, taču treniņi turpinās. Tiesa, daudzi vairs nevar atļauties piedalīties sacensībās un izstādēs, jo ir jārēķinās ar ceļa izdevumiem un dalības maksu. Vidzemes čempionātā alūksnieši, protams, gatavojas startēt, jo sacensības notiek tepat. Komandā būs seši dalībnieki, kuri jau ir labi zināmi – Raivis Podrezovs ar Reno, Marika Magaziņa ar Negro, Ivo Cēsnieks ar Bārdu, Ieva Loža ar Dīvu, Ludmila Ozoliņa ar Bellu un Staņislavs Elsts ar Fredi. Lai gan parasti čempionātos nav kucēnu klases, Alūksnē būs arī sacensības kucēniem. Tajās alūksnieši būs pārstāvēti, bet pagaidām vēl nav zināms, kuri tie būs,” stāsta Alūksnes kinologu kluba “Remis” valdes priekšsēdētājs Agris Naglis.
Viņš norāda, ka čempionātam jau ir pieteikušies arī Valkas kinologi. Iespējams, ka ieradīsies arī Talsu, Cēsu, Limbažu komanda un rīdzinieki. “Nesen bija sacensības Jēkabpilī, kurās ieradās tikai 15 dalībnieki,” secina A.Naglis.
Alūksnes pusē šīs ir jau otrās suņu nacionālās daudzcīņas sacensības, jūnija beigās tādas bija Jaunalūksnes pagasta “Saļņos”. Tās pulcēja 20 dalībnieku, starp kuriem teicamus rezultātus sasniedza Raivis Podrezovs un Marika Magaziņa.

Komentāri 4

Kaut nu nepiepildītos tas, ko sola laika ziņas un apstākļi iegrozītos visiem sportistiem par labu :)

pirms 11 gadiem, 2009.08.29 16:51

Diemžēl izstāde nenotiks, jo pieteicies katastrofāli mazs dalībnieku skaits. Žēl, ka atsaucība bija tik maza, jo sen jau Alūksnē nav bijusi suņu izstāde un nu šis pasākums iet secen.
Sacensības gan notiks pēc paredzētā plāna, tur nav nekādu izmaiņu !

Veiksmi visiem , kas piedalīsies un startēs sacensībās !!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 18:48

1123

Vismaz kaut kas jauks un patikams notiks Ir verts paskatities

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 14:47

Sports