Strītbola sacensībās uzvar ‘’Kalnu namiņš’’

Pagājušajā svētdienā atpūtas kompleksā ‘'Jaunsētas'' norisinājās strītbola sacensības, kas pulcēja aptuveni 14 jauniešu komandas no Alūksnes un Apes novada.

Arī līdzjutēji bija aktīvi. Sacensību pirmā kārta norisinājās divās apakšgrupās, no katras apakšgrupas ceturtdaļfinālā iekļuva 4 komandas. Ceturtdaļfinālā bija sīvas cīnas, jo daudzas komandas bija līdzvērtīgas un spēļu likteni bieži vien noteica pēdējais metiens vai arī papildlaiks.

 

Pusfinālos iekļuva  ‘'Kalnu namiņš'' pret ‘'Jaunsētām'' un ‘'Tabakas nams'' pret ‘'Jādristām''. Pusfināla spēles noritēja bez izmisīgas cīņas par katru bumbu. Finālā iekļuva komandas ‘'Kalnu namiņš'' un ‘'Tabakas nams'', savukārt par 3. vietu cīnījās ‘'Jaunsētas'' un ‘'Jādristas''.

Spēle par 3.vietu iesākās spraigi, tā arī turpinājās līdz pēdējai minūtei, kurā pārliecinošāk nospēlēja pieredzējušie ‘'Jaunsētu'' strītbolisti, kas arī kļuva par bronzas medaļu īpašniekiem.

Arī fināls, kā jau tika gaidīts,  izvērtās spraigs starp abām ‘'namiņu'' komandām. Šajā spēlē viss izšķīrās pēdējajos metienos, kur tomēr pārāki izrādījās ‘'Kalnu namiņa'' spēlētāji.

 

Labāko četrinieks:


1.‘'Kalnu namiņš'' (Raivis Bērziņš, Mārcis Randa, Harijs Hanzens, Kristaps Liberts)

2.‘'Tabakas nams'' (Sandris Sniedze, Edžus Mollers, Artūrs Aire, Mareks Žukurs)

3.‘'Jaunsētas'' ( Edžus Tomsons, Kārlis Vītols, Raimonds Brīdaks)


4.‘'Jādristas'' (Jānis Kliests, Druvis Mucenieks, Kristaps Marķitāns)


Komandas ieguva kausus, medaļas, kā arī specbalvas no ģenerālsponsora - atpūtas kompleksa ‘'Jaunsētas''. Par lieliskā strītbola organizēšanu paldies Raivim Bērziņam!

Sports