Trīs nedēlās apslēpos Vidzemi

13.februārī ar  tautas slēpojumu  Ērgļos sāksies slēpošanas pasākumu cikls "Apslēpo Vidzemi trīs nedēļas nogalēs". 20.februārī slēpošanas pasākums sportistus aicinās uz Madonu, bet mēneša pēdējā dienā slēpojums norisināsies Alūksnē.

Pasākuma organizators “Sportlat” informē, ka Ērgļos slēpotājiem tiks piedāvātas dažādas distances - 21 km, 14 km, 7km un 3km. Sacensības norisināsies apļos - apļa garums ir 7 km. Arī Madonā skaista, ainaviska vieta, kur satiekas kalni ar līdzenumiem, dalībniekiem nodrošinās aizraujošu slēpošanu visās distancēs – 20km, 12km un 5km.  

Turpretim Alūksnē, pasākums norisināsies mežu un pakalnu ieskautajā Alūksnes rajona biatlona un slēpošanas centra „Mežinieki”. Šeit ir garantēts aizraujošs un neaizmirstams slēpojums.  Jebkura slēpojuma distance – 22km, 15km un 7,5 km Sacensības norisināsies apļos -apļa garums 7,5 km, kas  iekļauj dinamisku slēpojumu ar pievaramiem kāpumiem un skaistiem nobraucieniem.

Visos posmos tiek sniegta iespēja izvēlēties sev atbilstošu grupu – meistarības, veselības vai bērnu. Savukārt pašiem mazākajiem tiks piedāvāta slēpošanas skoliņa, kurā varēs apgūt pirmos soļus slēpošanā. Darbosies arī slēpju serviss. Ikviena pasākuma noslēgumā, enerģijas atgūšanai dalībniekus cienās ar gardām pusdienām. Turklāt uz visiem pasākumiem tiks organizēti speciāli autobusu reisi no Rīgas un atpakaļ.

Informācija, nolikumi un pieteikšanās mājās lapā www.sportlat.lv

Sports