Turnīra līderi – alūksnieši un gaujienieši 1

Līdz Alūksnes novada minifutbola čempionāta izskaņai atlikušas vairs tikai dažas nedēļas. Šobrīd komandas aizvadījušas lielāko daļu spēļu, kuru rezultātā līderu pozīcijās ar pārliecinošu pārsvaru izvirzījušās divas komandas – “Kājnieku skola” no Alūksnes, kā arī Gaujienas “Dzintari”.

Abas komandas vienu no otras šķir tikai viena punkta starpība, kas liek domāt, ka cīņa par uzvaru turnīrā turpināsies līdz pat pēdējam brīdim. Pagājušajā nedēļā notikušās spēles abām komandām beigušās ar mainīgiem panākumiem. Abu čempionāta līderu savstarpējā spēlē pārāka par “Dzintariem” bija “Kājnieku skola”, kas savus pretiniekus uzvarēja ar 2:1 (0:0). Savukārt spēlē pret “Pieneņpuikām”, “Kājnieku skola” piedzīvoja otro zaudējumu turnīra laikā, piekāpjoties ar 1:2 (1:2).

Pārējās spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: FK “Alūksne” - “Pieneņpuikas” 0:0 (0:0); FK “Alūksne” - “Dzintari” (Gaujiena) 1:2 (1:0); “Ape” - “Trapene” 0:4 (0:4); “Juniors” (Gaujiena) - “Vidaga” 0:1 (0:0); “Trapene” - “Vidaga” 1:3 (1:2); “Ape” - “Juniors” (Gaujiena) 2:1 (2:1).

Šobrīd turnīra tabulas labāko trijnieku noslēdz Alūksnes “Pieneņpuikas” (17 punkti), taču tālu no iespējas tikt pie godalgām nav arī pārējās labākā sešinieka komandas – “Trapene” (15 punkti), “Ape” (11 punkti) un “Vidaga” (11 punkti).

Par līdzšinējo spēļu rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuvuši Oļegs Kodaļevs no “Kājnieku skolas” (8 iesistie vārti), Ritvars Ņeupakojevs no “Dzintariem” (7 iesistie vārti), kā arī Igors Balaņuks no FK “Alūksnes” un Uģis Fišers no “Trapenes”, no kuriem abi iesituši piecus vārtus savas komandas labā.


Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Uzvaras

Neizšķirti

Zaudējumi

Iesistie/

ielaistie

vārti

Punkti

1

“Kājnieku skola” (Alūksne)

10

8

0

2

28:11

24

2

“Dzintari” (Gaujiena)

10

7

2

1

22:8

23

3

“Pieneņpuikas” (Alūksne)

10

5

2

3

11:11

17

4

“Trapene”

10

4

3

3

13:11

15

5

“Ape”

10

3

2

5

10:25

11

6

“Vidaga”

10

3

2

5

11:14

11

7

“Juniors” (Gaujiena)

10

1

3

6

7:13

6

8

FK “Alūksne”

10

1

2

7

15:24

5

 

Komandu apraksti

APE

Vieta turnīra tabulā: 5.vieta

Punkti: 11

Uzvaras: 3

Neizšķirti: 2

Zaudējumi: 5

Iesistie/ ielaistie vārti: 10:25

Spēļu rezultāti:


Vidaga”

Trapene”

Kājnieku skola”

FK “Alūksne”

Pieneņpuikas”

Juniors”

Dzintari”

Ape”

2:1

0:0

0:5

2:6

0:2

1:1

0:4

3:1

0:4




2:1


Rezultatīvākais spēlētājs: Kārlis Latiks (4)

 

Komandā “Ape” apvienojušies Apes pilsētas puiši. “Spēlējam kopā, kopš pazīstam viens otru un mākam bumbu dauzīt,” jautāts par pieredzi, spēlējot tādā sastāvā, kādā komanda pieteikta čempionātam, saka tās pārstāvis Salvis Vītoliņš. Šobrīd komanda ieņem turnīra tabulas 5.vietu. Pirmo spēļu apli tā noslēdza ar vienu uzvaru no septiņām aizvadītajām spēlēm, taču nu jau komandas kontā ir trīs uzvaras, kas gūtas pār “Vidagu” un “Junioru” no Gaujienas. “Var just pēc komandā valdošās atmosfēras, ka pagaidām spēļu rezultāti ir neapmierinoši. Noteikti varējām nospēlēt labāk un gūt vairāk punktu, taču līdz šim pietrūcis veiksmes. Arī paši nejūtamies tik meistarīgi, lai varētu visus apspēlēt,” atzīst S.Vītoliņš. Savus pretiniekus viņš vērtē kā spēcīgus. Neviena komanda neesot tāda, kuru bez pūlēm varētu uzvarēt. Jautāts, kas tiek gaidīts čempionāta turpinājumā, S.Vītoliņš uzsver, ka tās noteikti ir uzvaras. “Un, protams, vēsāki laika apstākļi,” viņš nosmejas, piebilstot, ka šajā čempionātā viņi iesaistījušies, lai uzspēlētu paši priekš sevis un pārstāvētu savu pilsētu.

Komandas sastāvs: Ēriks Liepiņš, Helvijs Laicens, Edgars Sīpols, Kalvis Kalniņš, Jānis Bēters, Kārlis Latiks, Raivis Levans, Ralfs Andersons, Nauris Trepenskis, Raitis Semjonovs, Reinis Semjonovs, Andris Purakalns, Toms Leitis, Māris Kalekaurs, Kristaps Kalniņš, Salvis Vītoliņš

Tuvākās spēles:

“Ape” – “Pieneņpuikas” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 18.30);

“Dzintari” – “Ape” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 19.45);

“Kājnieku skola” – “Ape” (10.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

FK “Alūksne” – “Ape” (14.augusts, sestdiena, pulksten 11.00);

 

DZINTARI (GAUJIENA)

Vieta turnīra tabulā: 2.vieta

Punkti: 23

Uzvaras: 7

Neizšķirti: 2

Zaudējumi: 1

Iesistie/ ielaistie vārti: 22:8

Spēļu rezultāti:


Kājnieku skola”

Pieneņpuikas”

Trapene”

Juniors”

FK “Alūksne”

Vidaga”

Ape”

Dzintari”

2:0

4:0

1:1

0:0

4:2

2:1

4:0

1:2

2:1



2:1



Rezultatīvākais spēlētājs: Ritvars Ņeupakojevs (7)


Komandā “Dzintari” apvienojušies spēlētāji, kurus futbola spēle vieno jau vairāk kā desmit gadus. Komandas pārstāvis Rolands Ozoliņš atklāj, ka komandas kodolu veido gaujienieši, kuriem piepulcējušies daži Alūksnes, Alsviķu un Jaunlaicenes spēlētāji. Jautāts, kā vērtē līdzšinējos spēļu rezultātus, R.Ozoliņš atzīst, ka sūdzēties šajā ziņā nav par ko, tomēr būtu varējis iet vēl labāk. “Gribētos vairāk saspēlēties vienam ar otru. Iespējams, to varētu uzlabot, ja mums būtu laukums, kur trenēties. Pagaidām sanākam kopā tikai uz spēlēm, kas vienlaikus kļūst par mūsu vienīgajiem treniņiem,” viņš saka. Neskatoties uz to, komandai izdevies kļūt par vienu no čempionāta līderēm, kas no šī brīža 1.vietas ieguvējiem - “Kājnieku skolas” (Alūksne) - atpaliek tikai par vienu punktu. Lai gan pirmais spēļu aplis “Dzintariem” beidzies ar piecām uzvarām, diviem neizšķirtiem un bez neviena zaudējuma, R.Ozoliņš norāda, ka atlikušajā čempionāta daļā gribētos svinēt vairāk uzvaru. “Cerams, mums izdosies gūt uzvaras pilnīgi visās spēlēs, kas vēl gaidāmas,” komandas vēlmes atklāj gaujienietis.

Komandas sastāvs: Rolands Ozoliņš, Andris Skulme, Rimants Krievāns, Raivis Bāliņš, Kristaps Bērziņš, Ritvars Ņeupakojevs, Uvis Ausējs, Jānis Ļuļis, Roberts Kaktiņš, Elvijs Ločmelis, Raitis Vanags, Gatis Vērzemnieks, Dāvis Gaigals, Ivo Petrovs, Zigmārs Dūmiņš, Mareks Purmalis

Tuvākās spēles:

“Dzintari” – “Trapene” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 18.30);

“Dzintari” – “Ape” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 19.45);

“Vidaga” – “Dzintari” (10.augusts, otrdiena, pulksten 19.30);

“Juniors” – “Dzintari” (14.augusts, sestdiena, pulksten 10.00);

 

FK “ALŪKSNE”

Vieta turnīra tabulā: 8.vieta

Punkti: 5

Uzvaras: 1

Neizšķirti: 2

Zaudējumi: 7

Iesistie/ ielaistie vārti: 15:24

Spēļu rezultāti:


Pieneņpuikas”

Kājnieku skola”

Vidaga”

Ape”

Dzintari”

Trapene”

Juniors”

FK “Alūksne”

1:2

3:7

1:1

6:2

2:4

0:1

0:2

0:0

1:3



1:2



Rezultatīvākais spēlētājs: Igors Balaņuks (5)

 

FK “Alūksne” ir viena no pastāvīgākajām pašmāju minifutbola čempionātu dalībniecēm. Tiesa, katru gadu zem šī nosaukuma spēlē cits sastāvs, kas atsaucas arī uz komandas sniegumu turnīrā. Šoreiz tajā apvienojušies 1994.gadā un 1993.gadā dzimušie puiši, kuriem piepulcējušies divi trīs vecāka gada gājuma spēlētāji. “Visi pārējie no ilglaicīgākajiem spēlētājiem apvienojušies komandā “Pieneņpuikas”,” skaidro FK “Alūksne” pārstāvis Edgars Zvejnieks. Pirmo reizi šādā sastāvā komanda sevi pieteikusi maijā notikušajā novada kausa izcīņā minifutbolā, kur, spēlējot ar tiem pašiem pretiniekiem, ar ko nākas tikties tagad, viņi kļuvuši par kausa izcīņas uzvarētājiem. “Toreiz mēs visus uzvarējām, bet tagad vairs neiet tik labi. Trūkst komandas darba. Saspēles vietā mēs tikai sitam bumbu uz priekšu un skrienam viņai pakaļ, tāpēc arī esam tur, kur esam,” atzīst E.Zvejnieks. Jautāts, uz ko tiek cerēts atlikušajā čempionāta daļā, viņš norāda, ka gribētos pacīnīties par punktiem ar turnīra vājākajām komandām. “Par uzvaru turnīrā mēs varam aizmirst, taču palikt pēdējiem arī negribētos,” viņš saka.

Komandas sastāvs: Igors Balaņuks, Artūrs Pūtelis, Edgars Zvejnieks, Dzintars Strodāns, Ivans Trofimovs, Deniss Saulīts, Oļegs Pidhačnijs, Dmitrijs Dmitrijevs, Raivo Kaulakans, Ingus Balodis, Genādijs Fjodorovs, Haralds Ulass, Toms Roziņš, Zigmārs Kašs, Toms Cinglers, Kaspars Marķitāns

Tuvākās spēles:

“Vidaga” – FK “Alūksne” (3.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

FK “Alūksne” – “Juniors” (3.augusts, otrdiena, pulksten 19.45);

FK “Alūksne” – “Trapene” (10.augusts, otrdiena, pulksten 19.30);

FK “Alūksne” – “Ape” (14.augusts, sestdiena, pulksten 11.00).

 

JUNIORS (GAUJIENA)

Vieta turnīra tabulā: 7.vieta

Punkti: 6

Uzvaras: 1

Neizšķirti: 3

Zaudējumi: 6

Iesistie/ ielaistie vārti: 7:13

Spēļu rezultāti:


Trapene”

Vidaga”

Pieneņpuikas”

Dzintari”

Kājnieku skola”

Ape”

FK “Alūksne”

Juniors”

1:2

0:3

0:0

0:0

1:2

1:1

2:0

1:2

0:1




1:2


Rezultatīvākais spēlētājs: Oskars Laucis (2)

 

Komandā “Juniors” apvienojusies Gaujienas jaunā paaudze. Tā kā gaujienieši ir aktīvi dalībnieki arī citu sporta veidu čempionātos, komandas pārstāvis Mikus Rožkalns uzsver – viņiem galvenais ir spēlēt un pārstāvēt savu dzimto vietu novada čempionātos, lai rādītu piemēru jaunajiem. “Dažkārt šķiet, ka Gaujiena sastāv tikai no sportistiem. Un tie, kas tādi vēl nav, vēlas par tādiem kļūt. Cik esmu redzējis un dzirdējis, pieaugušo sportiskās aktivitātes atstāj lielu iespaidu uz mazajiem, kas cenšas neatpalikt un darīt tāpat. Piedaloties čempionātā, vēlējāmies turpināt šīs tradīcijas un dot savu artavu to attīstībai,” viņš saka. Lai gan konkurenti spēku ziņā ir krietni vien pārāki, kā dēļ komanda ar daudzām uzvarām lepoties pagaidām nevar, M.Rožkalns norāda, ka neesot pat cerējuši uz tādiem rezultātiem, kādus izdevies uzrādīt līdz šim. “Pirmās spēles bija vienkārši traģiskas. Visu laiku zaudējām, un tas nebija patīkami. Tagad situācija ir nedaudz uzlabojusies. Esam sapratuši, ka ne tikai gribam, bet arī varam cīnīties. Tas liek domāt, ka čempionāta turpinājums priekš mums būs veiksmīgāks,” spriež gaujienietis.

Komandas sastāvs: Oskars Laucis, Raivis Kalniņš, Miks Rožkalns, Juris Krastiņš, Nauris Guoģis, Jānis Guoģis, Edgars Kurlovičs, Dairis Valters, Jānis Auziņš, Sandis Putniņš, Jānis Dzedonis, Jānis Riņķis, Atis Kļavs, Dainis Ozoliņš, Ivars Ozoliņš, Atis Dandens, Jānis Kūms

Tuvākās spēles:

“Juniors” – “Kājnieku skola” (3.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

FK “Alūksne” – “Juniors” (3.augusts, otrdiena, pulksten 19.45);

“Pieneņpuikas” – “Juniors” (10.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

“Juniors” – “Dzintari” (14.augusts, sestdiena, pulksten 10.00);

 

KĀJNIEKU SKOLA (ALŪKSNE)

Vieta turnīra tabulā: 1.vieta

Punkti: 24

Uzvaras: 8

Neizšķirti: 0

Zaudējumi: 2

Iesistie/ ielaistie vārti: 28:11

Spēļu rezultāti:


Dzintari”

FK “Alūksne”

Ape”

Vidaga”

Juniors”

Pieneņpuikas”

Trapene”

Kājnieku skola”

0:2

7:3

5:0

3:0

2:1

2:0

3:1

2:1

3:1




1:2


Rezultatīvākais spēlētājs: Oļegs Kodaļevs (8)


“Kājnieku skola” šobrīd ir čempionāta līdere, kas kopā ar tuvākajiem sekotājiem jeb komandu “Dzintari” punktu ziņā krietni vien aizsteigušies priekšā pārējiem. “Kājnieku skolas” pārstāvis Igors Krūmiņš joko, ka komanda seko pasaules futbola čempionu piemēram. “Pirmo spēli zaudējām, lai iemidzinātu pretinieku un visas pārējās varētu uzvarēt,” viņš nosmejas. Komandā apvienojušies tikai Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolā strādājošie. Divas reizes nedēļā viņi sanāk kopā uz treniņiem. Tajos iesaistās ne vien tie, kas ar futbolu aizraujas jau vairākus gadus un šobrīd uzskatāmi par vieniem no spēcīgākajiem futbola spēlētājiem bruņotajos spēkos, bet arī jaunpienācēji, kam līdz šim ar futbolu bijusi maza saistība. Šo treniņu apmeklētāji arī iekļauti komandas sastāvā. “Tiklīdz esam izvirzījušies vadībā, dodam iespēju jaunpienācējiem, lai visi tiktu izspēlēties laukumā,” uzsver I.Krūmiņš, norādot, ka komandai iesist maksimāli daudz vārtu nav primārais. Tiesa, līdzšinējā dalība čempionātā vainagojusies ne tikai ar vairākām gūtām uzvarām, bet arī traumām, ko guvuši komandas vadošie spēlētāji. To dēļ atlikukšajā čempionātā primārais būs noturēt savas pozīcijas, kas varētu prasīt daudz vairāk pūļu, nekā izvirzīšanās vadībā.

Komandas sastāvs: Andris Graudiņš, Stepans Verbičs, Oļegs Kodaļevs, Aleksejs Solovjovs, Egils Kaimiņš, Valdis Locāns, Māris Strazds, Vladimirs Bistrovs, Andris Čečiņš, Uldis Locāns, Iļja Semjonovs, Andris Bumbišs, Normunds Bērziņš, Mārtiņš Valdmanis, Dainis Nalivaiko, Kārlis Logins, Nauris Štolcs, Intars Ceplītis

Tuvākās spēles:

“Juniors” – “Kājnieku skola” (3.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

“Vidaga” – “Kājnieku skola” (3.augusts, otrdienas, pulksten 19.45);

“Kājnieku skola” – “Ape” (10.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

“Kājnieku skola” – “Trapene” (14.augusts, sestdiena, pulksten 11.00).

 

PIENEŅPUIKAS (ALŪKSNE)

Vieta turnīra tabulā: 3.vieta

Punkti: 17

Uzvaras: 5

Neizšķirti: 2

Zaudējumi: 3

Iesistie/ ielaistie vārti: 11:11

Spēļu rezultāti:


FK “Alūksne”

Dzintari”

Juniors”

Trapene”

Ape”

Kājnieku skola”

Vidaga”

Pieneņpuikas”

2:1

0:4

0:0

2:1

2:0

0:2

2:0

0:0

1:2




2:1


Rezultatīvākie spēlētāji: Ivo Ausējs un Juris Isajevs (3)

Komandā “Pieneņpuikas” apvienojušies bijušie FK “Alūksne” spēlētāji, kas kopā spēlē jau vairāk kā piecus gadus. “Savulaik mūs kopā savāca FK “Alūksne” treneris Mārtiņš Meisters, kad vēl bijām pavisam mazi puišeļi. Savu karjeru sākām ar nelielām spēlēm tepat novadā un reģionā, bet nu jau futbols kļuvis par nopietnu aizraušanos, kam tiek veltīts daudz brīvā laika, cītīgi trenējoties,” saka komandas pārstāvis Juris Isajevs. Jautāts par nosaukumu “Pieneņpuikas”, viņš atzīst, ka tas piemeklēts atbilstoši iegādātajām formām. “Pirms kāda laika mēs tikām pie jaunām formām, kas krāsu ziņā atgādināja pienenes. Tā mēs nolēmām kļūt par “Pieneņpuikām”,” atklāj J.Isajevs. Lai gan komanda šobrīd atrodas turnīra tabulas 3.vietā, viņš atzīst, ka līdz šim komandai klājies diezgan grūti. “Dažas spēles mums nācās pavadīt bez labākajiem spēlētājiem skolēnu dziesmu un deju svētku dēļ. Atsevišķi spēlētāji guvuši nopietnas traumas, kuru dēļ viņi vairs nav ar mums. Protams, ir arī augstskolās studējošie, kam ir prakse, vai tie, kas pa vasaru strādā Rīgā, tāpēc ar laba sastāva nokomplektēšanu spēlēm ir tā, kā ir,” saka komandas pārstāvis. Jautāts par saviem konkurentiem, J.Isajevs uzskata, ka salīdzinājumā ar citiem gadiem kopējais meistarības līmenis ir kāpis, tomēr neesot tādu pretinieku, kurus nevarētu uzvarēt. “Vairāk uzvaru – tas ir tas, ko gribētos sagaidīt atlikušajā čempionāta daļā, jo nekas nav neiespējams,” viņš saka.

Komandas sastāvs: Ivo Ausējs, Artūrs Morozs, Aivis Beļmans, Edgars Beļmans, Elvis Velps, Juris Isajevs, Juris Valgums, Edgars Bušenko, Andris Vergazovs, Andris Vilemsons, Jevgēņijs Ļepjoškins, Toms Lemeševskis, Viesturs Kornis

Tuvākās spēles:

“Ape” – “Pieneņpuikas” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 18.30);

“Trapene” – “Pieneņpuikas” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 19.45);

“Pieneņpuikas” – “Juniors” (10.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

“Pieneņpuikas” – “Vidaga” (14.augusts, sestdiena, pulksten 10.00);

 

TRAPENE

Vieta turnīra tabulā: 4.vieta

Punkti: 15

Uzvaras: 4

Neizšķirti: 3

Zaudējumi: 3

Iesistie/ ielaistie vārti: 13:11

Spēļu rezultāti:


Juniors”

Ape”

Dzintari”

Pieneņpuikas”

Vidaga”

FK “Alūksne”

Kājnieku skola”

Trapene”

2:1

0:0

1:1

1:2

0:0

1:0

1:3

2:1

4:0



1:3



Rezultatīvākais spēlētājs: Uģis Fišers (5)

Stāstot par sevis pārstāvēto komandu “Trapene”, tās spēlētājs Sergejs Beļimenko uzsver, ka, lai gan Trapene pašmāju čempionātos tiek pārstāvēta jau sen, šogad tās sastāvā ir tik daudz gados jaunu spēlētāju, kā vēl nekad. “Varbūt pietrūkst nedaudz lielākas sportiskās pieredzes, bet esam draudzīgi, viens otru saprotoši un gatavi cīnīties par uzvaru katrā spēlē,” viņš saka. Šobrīd komanda atrodas turnīra tabulas 4.vietā, no tuvākajiem konkurentiem atpaliekot par diviem punktiem. Atlikušajā čempionāta daļā trapenieši ir apņēmības pilni sasniegt beidzot pašu uzstādīto mērķi, proti, iekļūt turnīra labāko trijniekā. “Nevar teikt, ka līdz šim neesam darījuši visu, kas vien bijis mūsu spēkos, tomēr jūtam, ka komandai ir vēl neizmantots potenciāls un varam izdarīt daudz vairāk,” spriež komandas pārstāvis. Par turnīra spēcīgāko komandu viņš uzskata “Kājnieku skolu”, kas esot galvas tiesu pārāka par citām. Savukārt pārējās tiek vērtētas kā spēku ziņā līdzīgas, kuru vietu turnīra tabulā nosaka atdeve, ar kādu katrā spēlē tiek spēlēts. “Domāju, ka jebkurai komandai ir iespēja iekļūt pirmajā trijniekā, tāpēc darīsim, ko varēsim, lai starp labākajiem būtu arī mēs,” saka S.Beļimenko.

Komandas sastāvs: Denis Beļimenko, Sergejs Beļimenko, Raitis Utkins, Pāvels Utkins, Jānis Utkins, Uģis Fišers, Antis Maltavnieks, Vilis Lovniks, Kārlis Jakobsons, Dmitrijs Smagars, Andrejs Ļevčugovs, Aivars Berkolds, Aleksejs Jegorovs, Sergejs Sprudzāns, Kristaps Zariņš, Arvīds Sams

Tuvākās spēles:

“Dzintari” – “Trapene” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 18.30);

“Trapene” – “Pieneņpuikas” (5.augusts, ceturtdiena, pulksten 19.45);

FK “Alūksne” – “Trapene” (10.augusts, otrdiena, pulksten 19.30);

“Kājnieku skola” – “Trapene” (14.augusts, sestdiena, pulksten 11.00);

 

VIDAGA

Vieta turnīra tabulā: 6.vieta

Punkti: 11

Uzvaras: 3

Neizšķirti: 2

Zaudējumi: 5

Iesistie/ ielaistie vārti: 11:14

Spēļu rezultāti:



Ape”

Juniors”

FK “Alūksne”

Kājnieku skola”

Trapene”

Dzintari”

Pieneņpuikas”

Vidaga”

1:2

3:0

1:1

0:3

0:0

1:2

0:2

1:3

1:0



3:1




Rezultatīvākais spēlētājs: Edgars Kazaks (2)

Komandā “Vidaga” apvienojušies divu novadu spēlētāji, kas pārstāv Apes novada Virešus un Alūksnes novada Jaunannu. Kaut gan iepriekšējos gados “Vidaga” centusies tikt galā pašu spēkiem un jaunanniešus savā pulkā paņēmusi vienīgi tāpēc, ka viņiem pietrūcis spēlētāju, lai izveidotu pašiem savu komandu, “Vidagas” pārstāvis Guntars Kazaks atzīst, ka pēc apvienošanās spēļu rezultāti esot nedaudz labāki kā līdz šim, taču bez pārsteigumiem. “Ar vairumu komandu esam spēlējuši jau iepriekšējos gados, tāpēc apmēram zinām, ko no kura var gaidīt. Pagājušajā gadā čempionāts izpalika, tāpēc meklējām citas iespējas piedalīties sacensībās. Domāju, ka puišiem tas nāca par labu. Galu galā tā ir jauna pieredze, kas ļauj pilnveidot savu meistarību,” saka G.Kazaks. Lai arī galvenais mērķis, kāpēc tiek veidota komanda, ar kuru piedalīties čempionātā, ir vēlme radīt vietējiem jauniešiem iespēju iesaistīties sportiskās aktivitātēs, ne mazāk svarīgi esot rezultāti. Šobrīd “Vidaga” atrodas 6.vietā, taču, kā atzīst komandas pārstāvis, spēku ziņā viņi varot cīnīties par labāko trijnieku. “Līdz šim ir gājis visādi. Dažkārt spēlējam tā, ka labāk nevarētu vēlēties, bet citreiz pret švaku komandu nospēlējam tā, it kā pirmo dienu būtu sanākuši kopā. Domāju, ka šādi kāpumi un kritumi ir visās komandās, tomēr ceru, ka līdz čempionāta beigām mums izdosies savākties un pakāpties uz krietni vien augstāku vietu,” viņš saka.

Komandas sastāvs: Raimonds Siliņš, Ritvars Gusts, Juris Deksnis, Ilgonis Āboltiņš, Edgars Kazaks, Raivis Kazaks, Oskars Kazaks, Guntars Kazaks, Jānis Reķis, Genādijs Federenko, Raivis Nīmants, Mareks Nikolajevs, Alvars Leoskis, Rihards Vosulis Grigulis, Rolands Vosulis Grigulis, Juris Nīmants, Endijs Hmeļinskis

Tuvākās spēles:

“Vidaga” – FK “Alūksne” (3.augusts, otrdiena, pulksten 18.30);

“Vidaga” – “Kājnieku skola” (3.augusts, otrdiena, pulksten 19.45);

“Vidaga” – “Dzintari” (10.augusts, otrdiena, pulksten 19.30);

“Pieneņpuikas” – “Vidaga” (14.augusts, sestdiena, pulksten 10.00);

Komentāri 1

Sports