Tuvojas čempionāta noslēgums 1

Nākamās nedēļas nogalē Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisināsies rajona čempionāta basketbolā izšķirošās spēles, kas noteiks šāgada turnīra spēcīgāko komandu vietu sadalījumu un čempionu titula ieguvējus.

Pēc notikušajām ceturtdaļfināla spēlēm tiesības pretendēt uz čempionu titulu ieguva komandas „4 Plus", „MCD", „Lave" un „Vidlatauto". Šīs komandas iekļuva labāko četriniekā jau pēc priekšsacīkšu spēlēm, savu pārākumu pār pretinieku komandām apliecinot arī ceturtdaļfināla spēlēs.

Tiekoties ar komandu „Studenti", „MCD" guva uzvaru ar rezultātu 83:54 (rezultatīvākie spēlēji „MCD" - Kārlis Latiks (19) un Edmunds Malta (19), bet komandā „Studenti" - Andris Žagars (16)). Ar pārliecinošu pārsvaru beidzās arī spēle starp „4 Plus" un „BM Būve". Tajā „4 Plus" uzvaru guva ar rezultātu 79:43 (rezultatīvākie spēlētāji „4 Plus" - Nauris Bērziņš (23), bet komandā „BM Būve" - Jānis Kliests (14) un Kārlis Mediss (14)).

Spēlē starp „Lave" un „Gaujiena" tiesības cīnīties pusfinālā ieguva „Lave" spēlētāji, kas savus pretiniekus pieveica tikai ar piecu punktu pārsvaru - 82:77 (rezultatīvākie spēlētāji „Lave" - Igors Golovko (33), bet komandā „Gaujiena" - Artūrs Pauliņš (22)). Savukārt laukumā tiekoties komandām „Vidlatauto" un „Trapene", pusfinālisti no „Vidlatauto" uzvaru izcīnīja ar rezultātu 78:53 (rezultatīvākie spēlētāji „Vidlatauto" - Kristaps Paegle (17), bet komandā „Trapene" - Artis Joksts (28)).

Jāpiebilst, ka pusfināla spēles plānotas sestdien, 28.martā, kad „4 Plus" tiksies ar „MCD", bet „Vidlatauto" ar komandas „Lave" spēlētājiem.

Komentāri 1

Njaaa....

Tajā „4 Plus" uzvaru guva ar rezultātu 79:43 (rezultatīvākie spēlētāji „4 Plus" - Nauris Bērziņš (23), - - - KAAADS VEEL NAURIS BEERZINJS????????????????

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 21:03