Tuvojas čempionāta noslēgums 11

Līdz Apes novada basketbola čempionāta noslēgumam atlikusi vairs tikai nedēļa. Jau šo sestdien, 27.novembrī, komandas aizvadīs turnīra pēdējās spēles. To izskaņā noskaidrosies, kura iegūs pirmo Apes novada basketbola čempionu titulu.

Apes novada basketbola čempionāta organizators Juris Ozoliņš informē, ka pēdējās spēles komandas aizvadīja valsts svētku brīvdienās, spēlējot divas dienas pēc kārtas. Dažas no spēlēm izvērtās sevišķi spraigas, uzvaras gūstot tikai ar viena vai divu punktu pārsvaru. Tāpat piedzīvoti negaidīti pārsteigumi, kas radījuši intrigu attiecībā uz čempionāta iespējamajiem uzvarētājiem.

Zaudē līderu pozīcijas
Par šiem pārsteigumiem parūpējusies līdzšinējā turnīra līdere – komanda „Apiņi” (Ape). Lai gan pirmo spēļu apli tā beidza tikai ar uzvarām, otrais sācies ar diviem zaudējumiem. Ar zaudējumu beigusies „Apiņu” spēle pret komandu „Gaujiena” (62:64) un „Trapene” (42:43). Rezultātā viņi zaudējuši savas līderu pozīcijas, noslīdot uz 2.vietu. Savukārt 1.vietā šobrīd izvirzījusies viņu sīvākā konkurente – komanda „Trapene”. No četrām aizvadītajām spēlēm tā guvusi uzvaras pār pilnīgi visiem pretiniekiem. Bez „Apiņiem” trapenieši uzveikuši „Gaujienu” (51:31), „Vaidavu” (53:26) un „Apes vidusskolu” (84:46).

Joprojām līdzvērtīgus rezultātus uzrādījušas komandas „Vaidava” un „Gaujiena”, no kurām abas pretendē uz čempionāta bronzas medaļām. Bez jau iepriekš pieminētajām spēlēm pret „Apiņiem” un „Trapeni”, „Gaujiena” tikās ar „Apes vidusskolu” un „Apes senioriem”. Abās spēlēs izcīnītas uzvaras, „Apes vidusskolu” uzveicot ar 76:41, bet „Apes seniorus” – ar 56:43. Pār šīm abām komandām pārāka izrādījusies arī „Vaidava”. Spēlē pret „Apes vidusskolu” tā izcīnījusi uzvaru ar 57:39, bet spēlē pret „Apes senioriem” – ar 32:24. Pie savas pirmās uzvaras šajās spēļu dienās tika „Apes seniori”, kas ar 45:29 guva uzvaru pār „Apes vidusskolu”. Savukārt spēlē pret līdzšinējiem līderiem „Apiņiem” tā piedzīvoja zaudējumu ar 29:64.

Uzvarētājus noteiks pēdējās spēles

Šobrīd katra komanda aizvadījusi astoņas no kopumā 10 čempionātā paredzētajām spēlēm. Atlikušās divas tiks izspēlētas šo sestdien. Pulksten 10.00 Apes sporta zāles laukumā tiksies „Apiņi” un „Apes vidusskola”, 11.15 – „Gaujiena” un „Trapene”, 12.30 – „Apes vidusskola” un „Apes seniori”, 13.45 – „Apiņi” un „Vaidava”, 15.00 – „Trapene” un „Apes seniori”, 16.10 – „Gaujiena” un „Vaidava”. Pēc pēdējās spēles (ap pulksten 17.30) paredzēta čempionāta uzvarētāju apbalvošana, kā arī rezultatīvāko spēlētāju sumināšana.

Komentāri 11

njaa

Aizmirsu veel piebilst.
Tiesneshi esiet stingraaki, tuuliit chemois buus beidzies, bet nevienas tehniskaas pieziimes veel nav??? Lai gan pa paaris taadaam vareeja iedot vai katraa machaa.

pirms 10 gadiem, 2010.11.25 21:50

njaa

Skatos ka viiri te ir sacepushies ne pa jokam;)
Naaku pie secinaajuma, ja nekas nenotiek sportaa tad ir slikti, kad kaut kas notiek atkal ir slikti:D Rodas jautaajums kad tad buus labi:)
Bet te jau latvieshu mentalitaate pie vainas, varbuut vainosim to;)

Protams ka tiesaashana vareeja buut labaaka, lai gan tiesaaja uz abaam puseem reizeem biki skjiibi, bet prieksh shaa liimenja jau neko vairaak arii nevar gribeet.
Kaa speelee - taa tiesaa.
Gan tiesneshiem, gan speeleetaajiem ir jaaaug meistariibaa.

Daudziem speeleetaajiem nenaaktu par skaadi iemaaciities speeles noteikumus.


GAN BUUS LABI!

pirms 10 gadiem, 2010.11.25 21:46

:)

da tas zeltiņš vispār iedomājās ka baigais nazis.
neviens normāls sportists tā neuzvedās.
tiešām lai iemācās uzvesties un tad arī lai mēģina spēlēt.visi tai komandā vaonīgi izņemot viņu.pretīgi skatīties uz to ,,profiņu.no 10 sodiem vienu iemet un norok maču.
bet pārējie vainīgi.da vēl neskaitīsim tos truļus ko nesameta.
labāk brauc uz savu krieviju un nebās galvu ārā.

pirms 10 gadiem, 2010.11.25 17:34

#14

veel viena 6diena un ssis cirks buus biedzies :D

pirms 10 gadiem, 2010.11.25 14:18

tiesnesis

Visiem "gudrajiem", kas izsaka komentārus par tiesāšanu. Lūdzu nākiet uz mačiem un tiesājiet paši, neviens Jums to prieku neliedz. Saņemsiet par spēli 2 Ls un OK. Ir cilvēki, kuriem patīk visās nebūšanās vainot tiesnešus, tā tas ir ne tikai basketbolā, bet arī futbolā, hokejā un t.t., ne tikai amatieru sportā,bet arī profesionālajā. Bet visiem kritizētājiem es ieteiktu iziet tienešu kursus un uz priekšu -tiesāt spēles, tad nebūs vēlēšanās kritizēt tiesnešus.

pirms 10 gadiem, 2010.11.25 12:33

betmenam

Var redzēt kuras skolas solus esi deldējis.Jo vēstules sākumu māki uzrakstīt,bet parakstīties nē.Zaudēt čalit jāiemācās tev.Jo vecis tu neesi un nebūsi nekad.JA BŪTU VECIS PIENĀKTU UN PATEIKTU ACĪS NEVIS RAKTĪTOS PORTĀLOS.Par tiesāšanu vispār varēji nerunāt,jo tu pat tā nemāki tiesāt.Tā kā pamacies un ja gribi kļūt par veci piesakies.

pirms 10 gadiem, 2010.11.23 22:55

Zeltiņa kungam

domāju ka esi normāls vecis bet tomēr kā pierādījās nemāki ne spēlēt ne zaudēt (un tas ir jāmāk savādāk nemaz nemācēsi uzvarēt,ko arī tagad dari, savā komandā taisi traci un tikai savās kļūdās vaino citus)-zemāk vairs nekrist-savā acī baļķi neredzi bet citā skabargu redzi...arī par spēles disciplīnu Jums jāpiedomā- tā lūk un tiesāt ar Jums jāmācas un kā zināms tiesnesim ir jābūt korektam nevis jāgrauj spēle acīm redzot..(laiks pārdomām par to kas esat- vīrs vai tāds kas ir ne tikai "lūzers" un cilvēks bez goda-labāk zaudēt ar paceltu galvu nevis ar netīru spēli uzvarēt,jo tomēr spēlējam prieka pēc nevis tur kaut kāda titula,nenoliegšu arī tas ir svarīgi bet būsim taču godīgi- basketbols ir priekš sevis jo neviens no mums nav ekstra klases spēlētājs, tākā padomājiet.....ceru ka nāksiet pie prāta bet kā tautas paruna vēsta- ja slims tad uz laiku ja s****s tad uz mūžu, tik neņemat to pārāk personīgi, kaut gan tas nenotiks...zinot jūsu raksturu un stūrgalvību...
labi nav vērts te vairāk rakstīt tākā jauku jums dienu un necepjaties, būs jau labi - Peace!

pirms 10 gadiem, 2010.11.23 18:24

krāsotājam
A TEV PAKAĻU PLĒŠ.AIZEJ PALĪGĀ UN PAKRĀSO.
KA TIK APLIKT KĀDU UN IELŪRĒT MAKĀ.

pirms 10 gadiem, 2010.11.23 14:02

valis

Cirks aizbrauks klauni paliks.Nākošā izrāde florbols...

pirms 10 gadiem, 2010.11.23 10:43

krāsotājs

Jaunajā,skaistajā Apes sporta kompleksā ir veikta basketbola laukuma līniju krāsošana atbilstoši jaunajiem noteikumiem.Var tikai pabrīnīties,kur ir sameklēti tādi meistari,jo tagad ir gan vecās gan jaunās līnijas,soda laukums nav izkrāsots.Nu pamatīga haltūra,kauns skatīties.Vai kāds nezin,cik Apes dome par šo pakalpojumu samaksāja.

pirms 10 gadiem, 2010.11.23 01:19

Sports