Tuvojas futbola sezona 8

Lieliem soļiem tuvojas Ziemeļaustrumu reģiona vasaras futbola sezona. Sevišķi interesants solās būt 2.līgas čempionāts, jo kopējā līgā apvienojušās ZA un Latgales reģionu komandas.

Piedalīsies Ludzas, Balvu, Alūksnes, Gulbenes, Madonas, Kalupes, Preiļu, Jēkabpils, Viesītes un Pļaviņu futbolisti, kuri aizvadīs divu riņķu turnīru. Katra reģiona labākā komanda iegūs tiesības piedalīties Latvijas 2.līgas finālposmā oktobra sākumā. Tradicionāli notiks ZA minifutbola čempionāts, kurā pagaidām pieteikušās Balvu SC, Stāmerienas, Gulbenes „Zellis” un FB Gulbene 2005 komandas. Čempionāts notiks ar sabraukumiem četrās kārtās un komandām vēl ir iespēja pieteikties. Arī šeit uzvarētāji piedalīsies Latvijas reģionu minifutbola uzvarētāju finālā. Atgādināšu, ka aizvadītajā sezonā Stāmerienas komanda izcīnīja 3.vietu un bronzas medaļas. Plaši ZA reģionā tiks pārstāvēts jaunatnes futbols. Deviņās vecuma grupās piedalīsies 11 klubu 35 komandas, arī Alūksnes BJSS. Sacensības ilgs no maija līdz septembrim. Tradicionāli Latvijā un visā Eiropā maija vidū tiek organizētas futbola dienas. Šajā gadā tās plānojas no 16. līdz 20.maijam. Visu novadu pašvaldības, skolas, futbola klubi un vienkārši interesenti tiek aicināti rīkot futbola aktivitātes, turnīrus, konkursus un citādi popularizēt šo sporta veidu. Protams, futbola dzīve novados aktivizēsies vasaras vidū, kad startēs vietējie čempionāti. Mūsu reģionā iepriekšējā vasarā novadu čempionātos piedalījās 46 komandas ar vairāk kā 600 futbolistiem. Augstākā līgas futbols jau otro gadu mūs priecē ar FB Gulbene komandas piedalīšanos. Katrā mājas spēlē ir pārpildītas tribīnes, kas liecina par atbalstu no futbola fanu puses. Tuvākās spēles Gulbenē būs 6.maijā 14.00 ar Rīgas FK „Daugava” un 13.maijā 14.00 ar Rīgas FS „Metta/LU”. Atbalstīsim gulbeniešus! Novēlu visiem kubiem, komandām un futbolistiem, viņu draugiem un radiem, visiem futbola tiesnešiem, treneriem un organizatoriem aizraujošu futbola sezonu. Lai uzvar futbols!

Komentāri 8

Džudo,orientēšanās un vēl citi arī tā kā ir:)

pirms 8 gadiem, 2012.05.05 23:27

Galvenais jau nav nospeeleet lloti labi, bet piedaliities. Ar basketbolu un biatlonu taa kaa par maz buutu priekss Aluuksnes. Vajag futbolu vajag Aluuksnee. Galvenais, lai ssii aktivitaate nav uz pussezonu vai vienu sezonu.

pirms 8 gadiem, 2012.05.05 12:34

Labs turniirs. It kaa priecee, ka Aluusknes klubs arii buus un speelees. Lai izdodas nospeeleet visu sezonu.

pirms 8 gadiem, 2012.05.05 12:30

es

kuri tad butu tie vietejie visu laiku labakie aluksnes futbolisti? jusu domas

pirms 8 gadiem, 2012.05.04 04:59

....

nu ko nu stāstāt,... pirms gadiem trijiem futbols Alūksnē bija attīstīts, jo gan jaunieši, gan pieaugušie guva kādus panākumus.. Tagad Alūksnē ir tikai basketbols.. Uztaisija salā laukumu, bet treniņi nenotiek, jo nav, kas uz tiem iet.. Aiziet kādi 5 puiši kuri visi nav viena vecuma, un jūs cerat, ka no tā var izveidot komandu?

Saprotu, kādreizējie futbolisti savācas, un uzspēlē, pietam, labā līmenī, bet ar to nepietiek...

pirms 8 gadiem, 2012.05.03 17:36

komandas kodolu veidos stiprākie uz doto brīdi,kā arii kas sevi apliecinās trenniņos

pirms 8 gadiem, 2012.05.03 16:59

lll

Ļoti žēl ,ka Alūksnes komandas kodolu neveidos tie puiši,kuri ieguva bronzu jauniešu līgā pirms vairākiem gadiem ,jo pārsvarā visi Rīgā ,vai ārzemēs.

pirms 8 gadiem, 2012.05.03 13:07

Sports