Tuvojas ikgadējais “Vaidavas kauss” 1

Līdz tradicionālajām motosporta sacensībām “Vaidavas kauss” atlikušas vairs tikai nepilnas divas nedēļas. 5.maijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē pulcēsies pasaules līmeņa motosportisti, kas sacentīsies gan par uzvaru “Vaidavas kausa” izcīņā, gan “Zelta mopēda” balvu izcīņā.

“Pagājušais “Vaidavas kauss” bija īpašs ne vien ar to, ka sacensībās tika sasniegts dalībnieku rekord­skaits (uz starta stājās vairāk nekā 400 sportisti), bet arī ar to, ka Latvijas Motosporta federācijas veiktajā aptaujā sportisti šīs sacensības atzina par labākajām motokrosa sacensībām Latvijā,” uzsver sacensību organizatori un biedrības “Motoklubs Ape” pārstāvji.

Liels dalībnieku skaits gaidāms arī šajā gadā, jo, kā atklāj motokluba “Ape” preses sekretāre Astra Binde, sacensībās atkal būs pārstāvētas visas motociklu klases. Ierasties Apē solījuši gandrīz visi Pasaules čempionātos startējošie Latvijas motokrosisti, kā arī viesi no citām valstīm. Tas liek domāt, ka, tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz būs sportiskās intrigas. Vairāk informācijas par sacensībām varēs atrast to oficiālajā mājas lapā “www.vaidavaskauss.lv”. Tuvojoties sacensībām, tajā parādīsies informācija par dalībnieku sastāvu, kā arī skatītājiem domātiem pārsteigumiem.
Tiesa, jau šobrīd zināms, ka motosporta sacensības nebūs vienīgais lielais notikums Apes sporta dzīvē. Nepilnu mēnesi vēlāk Apē pulcēsies TREK kalnu divriteņu maratona dalībnieki, kas aizvadīs trešo sacensību seriāla posmu. Potenciālie dalībnieki sacensībām var pieteikties jau tagad. Ar velomaratona nolikumu var iepazīties “www.mtb-maratons.lv”

Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz motokrosu šeit

Komentāri 1

info

MTB velomaratons Apē notiks 10. jūnijā!

Bet "Vaidavas kauss" motokrosā notiks ne tikai 5., bet arī 6. maijā. Piedalīsies daudzi Apes un Alūksnes novadu sportisti. Šodien trasē jau notiek treniņbraucieni.

pirms 8 gadiem, 2012.04.25 17:12

Sports