Tuvojas skriešanas seriāla noslēgums

Aizvadītas trīs no kopumā piecām skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris 2012” kārtām.

Nākamā kārta paredzēta jau rīt ar starta vietu pie Eola tempļa, bet nedēļu vēlāk – sacensību seriāla piektā un pēdējā kārta, uz kuru skrējēji tiks aicināti pulcēties muižas parkā pretī Alūksnes Jaunajai pilij.

Pēdējā kārtā uz starta līnijas stājās gandrīz 50 dalībnieki. Individuālajā vērtējumā labākos rezultātus uzrādīja Krista Kļava – Būmane un Kristers Solovjovs (SV11), Samanta Gorlačova un Reinis Rudzītis (SV13), Regīna Rudzīte un Niks Ertmanis (SV15), Rasma Rudzīte un Arnolds Dmitrijevs (SV17), Evija Leoska (SM), Ivars Fērmanis (V40), Aleksandrs Gorkijs (V50) un Raimonds Siliņš (VT).

Kopvērtējuma laureāti tiks noskaidroti, ņemot vērā labākos rezultātus četrās kārtās. Bez invidiuālā vērtējuma dalībnieki sacenšas par uzvaru ģimeņu vērtējumā un izglītības iestādēm paredzētajā “Skolu kausā”. Šobrīd starp aktīvākajām izglītības iestādēm minama Alūk­snes pilsētas sākumskola un Mālupes pamatskola, kuru pārstāvji veido lielāko daļu sacensību dalībnieku. Savukārt ģimeņu vērtējumā visuzcītīgākie skrējēji ir Rudzīšu ģimene no Kalncempjiem.

Skriešanas seriāla noslēgums un apbalvošana paredzēta 25.maijā pulksten 18.00 pie Alūksnes pilsētas tautas nama.

Sports