Uzsāk dalību Latvijas čempionātā

Ar komandu vērtējumā iegūto 4.vietu beigusies Alūksnes ūdens motosporta kluba „Nord Ost” dalība Latvijas atklātā čempionāta pirmajā posmā.

Tajā par labāko sportistu kļuva jauniešu klases JT – 250 pārstāvis Ivo Egle, kas izcīnīja 1.vietu un vienlaikus kļuva par Vladimira Miščenko piemiņas balvas ieguvēju. Šajā pašā klasē startējušajam Dāvim Kaminskim sacensības šoreiz beidzās ar iekļūšanu 6.vietā no 11 braucējiem. Pavisam nedaudz līdz godalgoto vietu trijniekam pietrūka S – 550 klases braucējam Reinim Mustam, kurš uzrādīja ceturto labāko rezultātu. Savukārt Andrim Mustam (FR – 1000) un Normundam Sniķerim (RN – 2000), kuru grupās startēja vien trīs braucēji, attiecīgi 2. un 3.vieta. Jāpiebilst, ka nākamais čempionāta posms plānots Alūksnē, kur paralēli Latvijas atklātā čempionāta posmam norisināsies arī Baltijas čempionāts un Eiropas čempionāts R – 1000 laivu klasē.