Uzvar "Alsviķi/Steelconstructor" un “Moseņis” 5

Noslēdzies Alūksnes novada čempionāts basketbolā. Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja "Moseņis" no Rēzeknes izšķirošajā cīņā ar 76:31 paspējot komandu "Alūksne". 1.vietā "Moseņis", 2.vietā "Alūksne", 3.vietā "Alsviķi".

Vīriešu komandu konkurencē par 3.vietu cīnījās “Kalnanamiņš” un “Lave”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 73:77. Savukārt spēle par 1.vietu, kur laukumā tikās “Alsviķi/Steelconstructor” un “4Plus”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 93:62. 1.vietā “Alsviķi/Steelconstructor”, 2.vietā "4Plus", 3.vietā "Lave".


Komentāri 5

janis90

Apsveicu Alsviķus!
P.S. Bilžu daudz par daudz! Pilnīgi pietiktu ar 1/3 daļu!

pirms 2 gadiem, 2018.04.01 19:07

6

ja nepatīk, neskaties visas..jo daudzveidiikaak, jo labāk....neveins nav apdaliits

pirms 2 gadiem, 2018.04.02 18:10

jokepage123

Alsviķi nenoliedzami bija stiprāki, bet ja kads čīkstēja, ka pusfinālu tiesāja slikti tad fināla konkrēti 4plus komandu no cīņās izslēdza tiesneši, jo tesaja briesmīgi Alsviķiem atļauj visu pretiniekiem piesienas par visu kas komandu 4plus sagrāva. Situacija kad Alsviķieši runa ar tiesnesi, tiesnesis visu ar smaidu izskaidro, un pretēji 4plus sak runāt tiesnesis cietu seju piedraud ar tehnisko piezīmi. Punktu skaitīšanā, ka parasti dažreiz aizmirst pielikt kadai no komandām. Un pa tam elkoņu situācijām vispar labak nerunāšu, izskatījās tiesnesim pietrūka drosmes alsvikiesiem sodus dot, nesaku ka vietējie tiesnesi ir slikti, bet uzkatu tad jau labak lai vietējie svilpj.

pirms 2 gadiem, 2018.04.01 19:45

juris.g

Kā bijušā sporta skolas audzēkņa tēvs, secinu - spēlēt māk daudzi, bet zaudēt reti kurš! Apsveicu Alsviķus!Cik noprotu tad nav vienas sezonas, vai turnīra projekts! Kopš "Ašukalna" laikiem volejbolā, un "Kājinieku skolas" futbolā,novadam beidzot ir laba komanda, kas pārstāv to plašākā mērogā un dara to godam!

pirms 2 gadiem, 2018.04.03 10:22

bjss

Cīņa par trešo vietu bija interesanta - it kā jāspēlē Lavei, bet galvenie spēlētāji pirmo reizi šogad redzami laukumā. Acīmredzot ļoti interesants nolikums priekš spēlētajiem - nekad nevari zināt, pret ko būs jāspēlē.
Alsviķi, protams, bija stiprākie čempionātā, bet interesantāka spēle finālā izvērstos, ja finālā pāris būtu nedaudz savādāks. Un jā, vinnēja Alūksnes novada čempionātu, bet svinēja, tā, kā LBL čempiontitulu. Tas, protams, priekš jauniešiem ierasti laikam.
Kopumā ir labi, ka ir čempionāts, bet ar katru gadu paliek arvien sliktāks, diemžēl.

pirms 2 gadiem, 2018.04.05 18:41

Sports