Uzvar otro reizi pēc kārtas

Svētdien, 23.maijā, Smiltenē notika “Trek Philips” kalnu divriteņu maratona 2.posms, kurā piedalījās arī Alūksnes novada pārstāvji.

Starp viņiem bija ilzenietis Viesturs Kazainis. “No visām Latvijas sacensībām, kurās esmu piedalījies, šīs ir visgrūtākās un sarežģītākās – īsts kalnu velobrauciens. Tas, protams, ir interesanti, bet prasa daudz spēka,” viņš saka.

Šī iemesla dēļ lielu gandarījumu sniedz jau otro reizi pēc kārtas izcīnītā uzvara V50 grupā, tuvāko konkurentu apsteidzot gandrīz par četrām minūtēm. Vēl šajā grupā startēja alūksnietis Gunārs Rozenbergs. Lai gan viņš 50 kilometrus garo distanci veica 20 minūtes vēlāk, tas neliedza kļūt par 3.vietas ieguvēju. Pusotru minūti ātrāka rezultāta līdz goda pjedestālam pietrūka alūksnietim Rolandam Zarītim, kas, startējot jauniešu grupā, ieguva 4.vietu.

Divas distances sacensībās veica Alise Kazaine no Ilzenes. Viņa spēkus izmēģināja bērnu grupai paredzētajā 1400 metru braucienā, kā arī S12 grupas 25 kilometru distancē. Abās viņa ieguva 2.vietu. Nākamais un pēdējais maratona posms notiks Apē.

Sports