UZZIŅA - Vankūveras ziemas olimpisko spēļu sacensību programma

XXVI ziemas olimpisko spēļu Vankūverā sacensību programma. (programmā visu notikumu sākums norādīts pēc Latvijas laika)

13.02. Atklāšanas ceremonija 04:00-07:00

13.02.  21:45-23:15 kalnu slēpošana, downhill vīrieši 13.02. 22:00-00:20 ātrslidošana, 5000 m
Haralds Silovs 13.02. 23:00-00:10 biatlons 7,5 km, sprints sievietes 14.02. 03:00-06:35 kamaniņu sports 1x vīrieši 14.02. 03:00-05:30 šorttreks, 150 0m
Haralds Silovs 14.02. 21:15-22:25 biatlons 10 km, sprints
vīrieši 14.02. 23:00-02:50 kamaniņu sports 1x
vīrieši 15.02. 20:00-21:15 
slēpošana 10 km, Free sievietes 15.02. 22:30-00:00 
slēpošana 15 km, Free vīrieši 15.02. 03:00-04:55 
kamaniņu sports 1x sievietes 16.02. 20:00-21:30 kalnu slēpošana, super combined vīrieši 16.02. 20:30-21:10 
biatlons 10 km, iedzīšana sievietes 16.02. 22:45-23:25 
biatlons 12,5 km, iedzīšana vīrieši 16.02. 23:00-02:10 
kamaniņu sports 1x sievietes 16.02. 23:30-00:30 
kalnu slēpošana, super combined vīrieši 17.02. 07:00-09:30 hokejs Latvija - Krievija 17.02. 20:15-21:00 slēpošana 1,5 km, sprints
vīrieši 18.02. 03:00-05:15 
kamaniņu sports 2x vīrieši 18.02. 03:00-05:15 
šorttreks, 1000 m Haralds Silovs 18.02. 20:00-21:40 biatlons 15 km, individuāli sievietes 18.02. 23:00-00:35 biatlons 20 km, individuāli vīrieši 19.02. 02:00-07:00 
skeletons Martins un Tomass Dukuri 20.02. 01:45-06:30 skeletons Martins un Tomass Dukuri 20.02. 02:30-05:00 hokejs Latvija - Čehija 20.02. 23:30-01:00 slēpošana 30 km, iedzīšana (15+15) vīrieši 21.02. 02:30-05:00 hokejs Latvija - Slovākija 21.02. 03:00-05:40 bobslejs 2x Jānis Miņins, Edgars Maskalāns 21.02. 03:45-06:15 šorttreks, 1000 m Haralds Silovs 21.02. 20:00-21:45 kalnu slēpošana, giant slalom vīrieši 21.02. 20:45-21:25 
biatlons 15 km, ar kopēju startu vīrieši 21.02. 23:00-23:45 
biatlons 12,5 km, ar kopēju startu sievietes 21.02. 23:45-01:00 kalnu slēpošana, giant slalom vīrieši 21.02. 23:30-01:50 bobslejs 2x Jānis Miņins, Edgars Maskalāns 22.02.       23.02. 21:30-23:05 biatlons 4x6 km, stafete Latvijas sieviešu izlase 23.02. 22:00-00:30 hokejs, play-off vīrieši 24.02. 02:30-05:00 hokejs, play-off vīrieši 24.02. 05:00-07:30 hokejs, play-off vīrieši 24.02. 07:00-09:30 hokejs, play-off vīrieši 24.02. 20:00-21:30 
kalnu slēpošana, giant slalom sievietes 24.02. 22:00-00:30 
hokejs, 1/4 fināls vīrieši 24.02. 23:15-00:30 
kalnu slēpošana, giant slalom sievietes 25.02. 02:30-05:00 hokejs, 1/4 fināls
vīrieši 25.02. 03:00-04:45 šorttreks, 500 m Haralds Silovs 25.02. 05:00-07:30 hokejs, 1/4 fināls
vīrieši 25.02. 07:00-09:30 
hokejs, 1/4 fināls vīrieši 25.02.       26.02. 
20:00-21:30
kalnu slēpošana, slalom sievietes 26.02. 21:30-23:05 biatlons 4x7,5 km, stafete Latvijas vīriešu izlase 26.02. 22:00-00:30 
hokejs 1/2, fināls vīrieši 26.02. 23:30-00:30 kalnu slēpošana, slalom
sievietes 26.02. 23:00-01:45 
bobslejs 4x Jānis Miņins un Edgars Maskalāns 27.02. 04:00-06:15 šorttreks, 500 m Haralds Silovs 27.02. 04:30-07:00 hokejs 1/2 fināls
vīrieši 27.02. 20:00-21:45
kalnu slēpošana, slalom
vīrieši 27.02. 23:00-01:25 bobslejs 4x Jānis Miņins un Edgars Maskalāns 27.02. 23:45-01:10 kalnu slēpošana, slalom
vīrieši 28.02. 05:00-07:30 hokejs
spēle par 3. vietu, vīrieši 28.02. 22:15-00:45 hokejs
spēle par 1. vietu, vīrieši 28.02.  Noslēguma ceremonija 03:30-06:00

Sports