Vestbruks no "Rockets" ziedo 650 datorus mazturīgiem bērniem

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Hjūstonas "Rockets" zvaigzne Rasels Vestbruks ir ziedojis 650 datorus bērniem, kuriem tie ir vajadzīgi mācībām attālināti Covid-19 dēļ.
Vestbruka "Why Not?" fonds sadarbojās ar bezpeļņas organizāciju "Comp-U-Dopt", lai nodrošinātu datorus bērniem, kuriem savādāk, iespējams, nav piekļuves datoriem.

"Dāsna Vestbroka "Why Not?" dāvana ļaus mums ievērojami palielināt krājumus un nodrošinās, ka mēs varam turpināt palīdzēt Hjūstonas ģimenēm, kurām tas visvairāk nepieciešams," sacīja Kolins Dempsijs no "Comp-U-Dopt".

"Katram trešajam trūcīgajam studentiem Hjūstonas apgabalā trūkst piekļuves datoram mājās. Līdz ar Covid-19 pandēmijas uzliesmojumu un skolu slēgšanu nekavējoties rodas nepieciešamība iegūt vairāk datoru studentiem un ģimenēm, kuriem nav piekļuves mājās datoram."

"Comp-U-Dopt" kopš 18.marta Hjūstonas ģimenēm ir piešķīris gandrīz 1000 datoru, izmantojot datoru pārdošanu, pircējam sēžot automašīnā.

Ģimenes reģistrējas loterijai, lai iegūtu iespēju iegūt kādu no datoriem.

Hjūstonas mēra Silvestra Tērnera birojs ziņo, ka 83 procenti studentu, kuriem ir piešķirti datori, dzīvo mājsaimniecībās, kas pelna mazāk nekā 35 000 ASV dolāru (32 000 eiro) gadā.

Sports