Vieglatlēti pārbauda fizisko sagatavotību 2

Gada nogalē, kad dienas sarukušas pavisam īsas un arī laika apstākļi liek treniņus noturēt telpās , vieglatlēti pārbauda rudens sagatavošanās periodā veiktā darba rezultātus, rīkojot pārbaudes sacensības dažādās vispārējās fiziskās sagatavotības daudzcīņā.

Arī Alūksnes vieglatlētikas klubs 22.novembrī sarīkoja šādas sacensības, kurās bez alūksniešiem, piedalījās arī Apes, Gulbenes un Balvu jaunie vieglatlēti. Viņi sacentās četrcīņā, 30 metru skrējienā, 3-soļošanā no vietas pildbumbas mešanā un 300 metru skrējienā, stāsta Alūksnes vieglatlētu treneris un Vieglatlētu kluba vadītājs Ilgvars Vaskis.

Vidēja grupā tikai apenieši

Jaunākās grupas zēniem uzvarētāju trijnieks šāds – Ilmārs Džīgurs no Balviem, Matīss Leimanis no Apes un Nauris Kapteinis no Balviem. Šīs grupas meitenēm krietni pārāka par Ditu Kašu no Balviem un apenieti Undīni Ābolkalni izrādījās alūksniete Laura Orehova, kura ir tiešām uzteicama par centīgāko treniņdarbu.

Vidējās grupas zēniem, startēja tikai apenieši un Rihards Belkins uzvarēja visās četrcīņas disciplīnās , atstājot otrā vietā Emīlu Brantu un trešajā vietā Reini Semjonovu. Vidējās grupas meitenēm Sintija Džīgure no Balviem arī uzvarēja visās četrās disciplīnās, otrajā vietā atstājot Lauru Jaunzemu no Apes, trešajā – Linda Lapse no Balviem.

Piedalās arī basketbolisti

“Vislielākā un sīvākā konkurence bija starp vecākās grupas jauniešiem, kur Gulbenes komandā blakus vieglatlētiem startēja arī basketbolisti, kuri spēlē Latvijas jaunatnes līgas pirmajā divīzijā un ļoti nopietni gatavojas Latvijas jaunatnes olimpiādei,” stāsta I.Vaskis. Alūksnietis Edgars Bušenko uzvarēja divās no četrām disciplīnām un pelnīti kopvērtējumā ieņēma 1.vietu, atstājot aiz sevis gulbeniešus Ingaru Aizpuru un Oskaru Vīksnu.

Junioru konkurencē sīva spēkošanās izvērtās starp apenieti Kārli Latiku un balvenieti Oskaru Kliju. Ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Kārlis, bet trešajā vietā arī apenietis Raitis Semjonovs. Šajā vecuma grupā tāda pati cīņa izvērtās starp alūksnietēm Nadīnu Dudari un Danu Krutkinu, uzvarēja Nadīna.

Turpmākais sacensību kalendārs paredz Vidzemes novada sporta skolu sacensības Limbažos “C” un “B” vecuma grupām 29.novembrī, bet “A” un junioriem sacensības būs 5.decembrī. Kā arī nu jau tradicionālās Ziemassvētku balvas izcīņas sacensības Alūksnē, kurās galvenais sponsors ir LVS prezidents Guntis Zālītis, kādreizējais Alūksnes BJSS audzēknis.

Komentāri 2

Sports