Volejbola čempionātā vīriešiem uzvar "SDA" 7

Sestdien Ilzenes sporta zālē norisinājās pēdējās spēles Alūksnes novada volejbola čempionātā vīriešiem. To rezultātā tika sadalīts šāgada medaļu komplekts, kur zelta medaļas un čempionāta galveno titulu izcīnīja „SDA".

Jāatgādina, ka bez viņiem cīņā par medaļām iesaistījās „Trapene", „Zeltiņi" un „Gaujiena". Pusfinālā „SDA" tikās ar „Zeltiņiem", bet „Trapene" - ar „Gaujienu". Lai gan priekšsacīkstēs „SDA" piekāpās „Zeltiņiem" ar 2:3, šoreiz viņi izrādījās pārāki par saviem pretiniekiem, gūstot uzvaru četros setos. Ar tādu pašu rezultātu beidzās spēle starp „Trapeni" un „Gaujienu", kur tiesības cīnīties finālā ieguva trapenieši.

Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris atklāj, ka čempionāta pēdējās spēlēs spraiga cīņa izvērtās par uzvaru katrā setā. Tas attiecināms gan uz finālu, gan spēli par 3.vietu, kur tikās „Zeltiņi" ar „Gaujienu". Cīņā par iekļūšanu labāko trijniekā spēcīgāki izrādījās zeltiņieši, kas „Gaujienu" pieveica četros setos un tādējādi kļuva par bronzas medaļu ieguvējiem. Savukārt finālā „Trapene" piekāpās „SDA", iegūstot sudraba medaļas, bet „SDA" kļūstot par šāgada čempioniem.

Jāatgādina, ka ar šādu medaļu sadalījumu noslēdzās arī iepriekšējā gada čempionāts, kur „SDA" čempiona titulu izcīnīja zem „Idejas" nosaukuma. Bez jau iepriekš pieminētajām komandām šogad par uzvaru turnīrā iesaistījās vēl sešas dalībnieces. Tie ir FK „Alūksne", „Ilzene", „Alūksne", „Mālupe", „Liepna" un „Vietējie", kas attiecīgi ieņem 5. - 10.vietu šāgada čempionātā.

Komentāri 7

SDA labākie, viens pat ar izmežģītu potīti kapāja tālāk!!! MONSTRI

pirms 11 gadiem, 2010.04.04 00:51

jap,4.aprīlī,tieši lieldienās...visu dienu tikai volejbols sieviešu komandām...:)cik nopratu,tad būs apes,alūksnes.liepnas.gaujienas un jaunlaicenes komandas...

pirms 11 gadiem, 2010.04.02 00:31

Ape, Zeltiņi, Liepna un Gaujiena? :) Cikos un kur un vai tiešām Lieldienās?

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 16:39

līdzjutējs

tiešām prieks par puišiem.:) starp citu apē 4.aprīlī sieviešu turnīrs volejbolā,būtu vērts aizbraukt paskatīties...būs visas labākās komandas...

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 15:41

mairitina

malači Zeltinieši!!!!!tāpat kā Zeltiņu meitenes!

pirms 11 gadiem, 2010.03.29 22:40

Sports