Zēmelim pirmais starts neveiksmīgs 5

Šonedēļ Austrijas pilsētā Insbrukā notiek pirmās Pasaules jaunatnes ziemas olimpiskās spēles. Starp 16 sportistiem, kas ieguvuši iespēju pārstāvēt Latviju, ir arī Alūksnes jaunais biatlonists Linards Zēmelis.

Šobrīd Linardam aiz muguras ir individuālie starti 7,5 kilometru sprintā un 10 kilometru iedzīšanas sacensībās. Abās disciplīnās iegūta vieta piektajā desmitā.

Neveiksmīgs starts Linardam izvērtās sprintā: pirmajā šautuvē pieļautas divas kļūdas, bet otrajā – trīs kļūdas. Finiša taisni alūksnietis sasniedza 25:11 minūtēs, no sacensību uzvarētāja atpaliekot par gandrīz sešām minūtēm. Izbrīnīts par sava audzēkņa sniegumu ir Alūksnes biatlona treneris Sergejs Sverčkovs. “Šoreiz viņš divās šautuvēs pieļāva tik daudz kļūdu, cik četrās nekad nebija bijis,” viņš apgalvo. Tiesa, komentēt, kas iegāza Linardu, viņš pagaidām nevēlas. “Neesmu runājis ne ar Linardu, ne galveno treneri, tāpēc pagaidām nezinu, kas īsti notika,” saka S.Sverčkovs.

Neveiksmi sprintā nedaudz kompensējušas iedzīšanas sacensības, kurās Linardam izdevies uzlabot savu vietu par sešām pozīcijām uz augšu. Labāk veicies arī šaušanā, kur četrās šautuvēs pieļautas tikai divas kļūdas. Treneris lēš, ja ne neveiksmīgais starts sprintā, viņš spētu ierindoties vēl par desmit pozīcijām augstākā vietā. Šobrīd Linardam atlicis vairs tikai viens pārbaudījums – starts jauktajā stafetē, bet jau nākamajā nedēļā viņš atgriezīsies mājās.

Komentāri 5

okk

Puisim patraucēja uztraukums-pirmo reizi tik atbildīgās sacensībās.Gan būs vēl panākumi,nevajag nolaist rokas!Te dažam liekas,ka obligāti jāatgrie'žas ar pirmo vietu!

pirms 9 gadiem, 2012.01.18 16:05

Kam tas vajadzīgs? :D

Pieredzi arī var iegūt kūtī govis slaucot, tāpat labākā vietā būtu.....

pirms 9 gadiem, 2012.01.18 12:50

Raimonds

Ir ok,vērtīga pieredze.Gan jau rezultāti neizpaliks.

pirms 9 gadiem, 2012.01.18 10:44

Sports