21.jūlijā VID Alūksnes nodaļā uz laiku tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) vērš uzmanību, ka šī gada 21.jūlijā sakarā ar AS "Sadales tīkls" plānotajiem darbiem elektroapgādes tīklā VID Vidzemes nodokļu un muitas administrācijas Alūksnes nodaļā Uzvaras ielā 1, Alūksnē, laikā no 8:30 - 12:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde. Alūksnes nodaļa 21.jūlijā strādās un būs pieejama nodaļas apmeklētājiem. Taču jāņem vērā, ka nodokļu maksātājiem minētajā laikā nebūs pieejami visi nodaļas ikdienā sniegtie pakalpojumi.

Minētajā laika posmā nodaļā konsultācijas varēs saņemt tikai klātienē, jo sakarā ar elektrības padeves pārtraukumu nedarbosies telefonsakari un datori. Jāatzīmē, ka Alūksnes nodaļas klienti var konsultēties arī zvanot uz VID vispārējo informatīvo tālruni- 1898.

VID Alūksnes nodaļā būs iespējams iesniegt pārskatus un deklarācijas, bet nodaļas darbinieki nevarēs tos pārbaudīt un ievadīt. Tāpat nebūs iespējams izsniegt visa veida izziņas, reģistrēt nodokļu maksātājus un veikt izmaiņas reģistrācijas datos, izsniegt algas nodokļa grāmatiņas un veikt kases aparātu, kvīšu, biļešu reģistrāciju, jo nebūs pieejamas datu bāzes.

Elektrības padeves pārtraukuma laikā VID Alūksnes nodaļā nevarēs reģistrēt saņemto un nosūtāmo korespondenci.

VID atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Vietējās ziņas