Aicina alūksniešus piedalīties šķirošanas maratonā

Šī gada vasaras mēnešos, jūnijā, jūlijā un augustā, Latvijas Zaļais punkts Alūksnes iedzīvotājus aicina iesaistīties „Zaļā punkta šķirošanas maratonā”, kura ietvaros alūksnieši visu vasaru var piedalīties akcijā – „Šķiro plastmasas pudeles un laimē!”.

Lai piedalītos akcijā jāiemet vien pudele šķirotajiem plastmasas atkritumiem paredzētajā konteinerā. Pudelē jāieliek zīmīte ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vien jāpiebilst, ka pudelei ir jābūt tukšai un tīrai, kā arī tā jāsaplacina un jāizskrūvē korķis. Šķirošanas konteineru atrašanās vietas var uzzināt SIA "Alba 5", zvanot pa tālruni 64474145.

Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja Jana Duhovska informē, ka katru mēnesi tiks izlozēts viens veiksmīgākais akcijas dalībnieks, kas saņems balvu - 30Ls dāvanu karti no SIA „ALTA – S”. Izložu datumi: 29.jūnijā,  27. jūlijā un 31. augustā.
Šķirošanas akciju organizē Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, SIA "Alba 5", akciju atbalsta SIA "Rūpe", SIA „ALTA – S” un portāls Inbox.lv.

Vietējās ziņas