Aicina palīdzēt Kārlim! 4

Šo sestdien Valkas pilsētas kultūras namā pulksten 17.00 skanēs labdarības koncerts, kas veltīts Kārlim Hvalejam, kurš Vecgada vakarā, vēloties tuviniekiem sagādāt prieku, nekvalitatīvas petardes dēļ guva smagus savainojumus. Lai atgūtu zaudēto daļu sejas, puisim ir nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Koncertā piedalīsies senioru teātra kolektīvs, folkloras un dāmu deju kopas. Pasākuma rīkotāja Līga Šnuka stāsta, ka, pirms vairākiem gadiem strādājot tagadējā Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikumā, Kārlis bijis aktīvs un daudzpusīgs audzēknis, kursa vecākais un audzinātājas “stiprais plecs”. Līgai vairākkārt jautāts, kāpēc valcēniešiem būtu jāatbalsta Alūksnes pusē dzīvojošs puisis, bet viņa uzskata, ka nelaimē nonākušos nevajadzētu šķirot pēc dzīvesvietas, bet gan censties sniegt atbalstu. Kārlis ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes students.


Savukārt Alūksnes pilsētas tautas namā Kārlim veltīts labdarības pasākums “Ar sirdi plaukstā” notiks 9.martā pulksten 14.00. Piedalīsies Krūmiņu un Eglīšu ģimenes, Annija Plīse, Līva un Tīna Sloģes, Elizabete Baldiņa, Deivids Miķelsons, Paula un Artūrs Pūpoli, Liene Gusta, Ivita Dorofejeva, Liega Emīlija Zālīte, ģimnāzijas vokāli instrumentālais ansamblis, deju kolektīvi “Virpulītis” un “Kolberģis”. Abos koncertos ieeja par ziedojumiem.

Tiem, kuriem ir iespēja atbalstīt K. Hvaleju ar naudas pārskaitījumu, to var izdarīt ziedojot Nodibinājumam “Alūksnes un Apes novada fonds”, SEB banka LV96UNLA0050019750651, Reģ.Nr. 40008090271, ar norādi – Kārlim Hvalejam.    

Komentāri 4

!

Es arī jau ziedoju, kolīdz parādījās informācija par ziedojumu vākšanu. Ne ziņkārības, bet tiešām tīri cilvēcīgi gribētos zināt, kāds ir viņa veselības stāvoklis, kas ir izdarīts par jau saziedotajiem līdzekļiem? Varbūt varētu sniegt kaut minimālu informāciju ziedotājiem, jo personīgi nepazīstu ne Kārli, ne viņa radiniekus. Paldies un vēlu visu to labāko! Lai izdodas!

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 17:20

KGDJ

Nestreso! Lai tur kaut ko reāli darītu situācijas uzlabošanai, naudiņa būs jākrāj vēl ilgi, diemžēl...:(

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 21:04

.....

Lai Dievs palīdz izturēt Kārlim un viņa tuviniekiem!

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 17:26

!

KGDJ nepārproti, es nestresoju, vnk cilvēcīgi pārdzīvoju un tiešām vēlu ātrāku, cik nu iespējams, izveseļošanos!

pirms 7 gadiem, 2014.02.14 12:27

Vietējās ziņas