Aicina pieteikt konkursam Alūksnes novada sakoptākos īpašumus

Alūksnes novada pašvaldība aicina piedalīties konkursā „Sakop, rādi, lepojies!”, piesakot tam savus vai draugu, radu un kaimiņu sakoptos īpašumus.

"Aicinām konkursam pieteikties vai pieteikt jums zināmus sakoptus īpašumus līdz 15. jūnijam Alūksnes novada pašvaldībā vai katrā pagasta pārvaldē personīgi, pa tālruni vai e-pastu, bet Alūksnes pilsētā – rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruņiem 64381502; 26646749. Pieteikt dalību konkursam var gan pats objekta īpašnieks vai apsaimniekotājs, gan viņa kaimiņi, draugi, kolēģi. Piesakot objektu, jāmin tā īpašnieka (-u) vai apsaimniekotāja (-u) uzvārds (-i), uzņēmuma, iestādes nosaukums, adrese un, ja iespējams, tālrunis, kā arī pieteicēja uzvārds," aicina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciliste Evita Aploka.

Konkursam pieteiktos dalībniekus no 1. līdz 15. jūlijam apciemos vērtēšanas komisija, bet rezultātus paziņos un labākos apbalvos Alūksnes pilsētas svētkos.

Konkursā tiks noteikti sakoptākie īpašumi šādās nominācijās: „Sakoptākā Alūksnes novada lauku sēta”, „Sakoptākā Alūksnes novada individuālās mājas vai vasarnīcas apkārtne”, „Sakoptākā Alūksnes novada daudzdzīvokļu mājas apkārtne”, „Sakoptākā Alūksnes novada komercobjekta teritorija (kokapstrādes uzņēmums, ferma, autoserviss, tirdzniecības iestāde, u.c.)”.

E.Aploka norāda, ka kopējais konkursa balvu fonds ir līdz 2000 eiro un katrā nominācijā trīs labākos dalībniekus apbalvos ar pašvaldības Pateicības rakstu un balvu. Konkursa komisijai būs tiesības piešķirt arī speciālbalvas par kaut ko īpašu, vienreizēju un aktuālu.

Ar konkursa „Sakop, rādi, lepojies!” nolikumu aicinām iepazīties www.aluksne.lv sadaļā „Konkursi”.

Vietējās ziņas