Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumiem kultūrā un sportā 9

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 1. februārim pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem „Pagodinājums kultūrā” un „Pagodinājums sportā”. Svinīga šo apbalvojumu pasniegšanas ceremonija notiks 1. martā.Ar apbalvojumu „Pagodinājums sportā” pašvaldība suminās sportistus, sportistu komandas, trenerus, sporta organizācijas un sporta darba sabiedriskos aktīvistus par viņu veikumu iepriekšējā gadā.

"Aicinām iedzīvotājus pieteikt pretendentus, kas ar saviem 2013. gada sasniegumiem būtu cienīgi saņemt šo pašvaldības apbalvojumu - pārstāvējuši novadu un Latviju augsta līmeņa sacensībās, izcīnot ievērojamus sportiskos rezultātus, popularizējuši kādu sporta veidu, iesaistījuši sportiskās aktivitātēs jauniešus un pārējo sabiedrību, veicinot iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu vai veikuši kādu citu nozīmīgu ieguldījumu sporta jomā," informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Savukārt ar apbalvojumu „Pagodinājums kultūrā” pašvaldība pateiksies kultūras darbiniekiem par īpašiem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu kultūras jomā Alūksnes novadā iepriekšējā gadā. Šo apbalvojumu pašvaldība piešķirs par nozīmīgu ieguldījumu novada kultūras darbā, kultūrvides saglabāšanā un attīstības pilnveidošanā vai īpašiem sasniegumiem kādā no mākslas, amatiermākslas, amatniecības, izdevējdarbības vai novadpētniecības jomām, izciliem sasniegumiem starptautiskajos konkursos. Apbalvojumam var pieteikt pašvaldības un privāto institūciju kultūras darbiniekus, kultūras iestādes, kā arī pasākumus.

"Lai pieteiktu pretendentus apbalvojumiem kultūrā un sportā, aicinām līdz 1. februārim iesniegt pieteikumus Alūksnes novada pašvaldības kancelejā, Dārza ielā 11, 306. kabinetā personīgi, sūtīt tos pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai, Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301 vai uz e-pastu [email protected] ar norādi „Gada balva”.Pieteikumu aicinām rakstīt brīvā formā, norādot tajā pretendenta vārdu un uzvārdu, organizācijas, pasākuma nosaukumu un citu informāciju, kas ļautu nepārprotami atpazīt pretendentu  (dzīves vai darba vieta, organizācijas adrese, pasākuma norises vieta u.c.), kā arī aprakstīt tos nopelnus, par kuriem, jūsuprāt, pieteiktais pretendents būtu pelnījis saņemt konkrēto apbalvojumu.Tāpat pieteikumā jāmin arī informācija par pieteicēju – vārds, uzvārds vai organizācijas nosaukums, personas kods un dzīvesvietas adrese, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese juridiskām personām," saka E.Aploka.

 Ar nolikumu, kas nosaka pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas kārtību, aicinām iepazīties www.aluksne.lv sadaļas „Normatīvie akti un dokumenti” apakšsadaļā „Nolikumi”.

Komentāri 9

?

Nuja, domes madāmas apbalvos...nupat jau ieviesa jaunu balvu un domes dāmas izrā'dijaš visvairāk pelnījušas.....
Nez par ko faktiski???

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 11:12

x

Ir gan jauki, ka par nodokļu maksātāju naudu var rīkot n-tos apbalvojumu konkursus. Cik tad vēl gaidāmi?Vai tad laika darbam arī pietiek?

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 14:36

Pārdoma

vAJADZĒT SALĪDZINĀT ALŪKSNI AR rĪGU. UN TAD VEIKSMĪGĀKO UN AKTĪVĀKO APBALVOT!

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 15:52

nn

Ziles ieguvejs varetu sporta atkal dabut kaut ko

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 16:51

disko

Jā un mākslu ari nevajadzētu aizmirst divi vienā ,,disko uz ledus" pirmo reizi 2013 aluksnē, bet tur laikam kads no vairakiem varetu sanemt......bet labi....

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 19:14

mani kandidāti

sports:
Dz.Adlers (volejbols)
M.Kovaļenko (basketbols)
G.Teterovskis (hokejs)

Kūltūra:
S.Eglīte (kultūras nodaļa)
J.Čugunova (kulturāls cilvēks)
V.Zeltiņa (kulturas nodaļa + kulturāls cilvēks)

Viss godīgi!

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 23:12

.

Precizi un bez ironijas. Tie ir pasi labakie no labakajiem, ne tikai Aluksne bet visa Latvija un arpus Latvijas robezam sie kandidati ir izskanejusi.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 09:21

a

Pilnīgi piekrītu. Nu kur vēl godīgāk. Galvenai ka galā balle un svešiem tur nav ko darīt...

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 12:21

mans kandidāts

mans kandidāts sportā ir judiists a.melnieks, kurš pēc turnīra vēl tagad nevar atgūties no plosta....:)

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 13:25

Vietējās ziņas