Aicina saglabāt prokuratūras neatkarību 2

Alūksne 

Alūksnes rajona prokuratūras virsprokurors Vilnis Sliņķis arī ir starp 288 prokuroriem, kuri parakstīja vēstuli Valsts prezidentam, Saeimas priekšsēdētājam un Augstākās tiesas priekšsēdētājam.

Vēstulē lūgts saglabāt Ģenerālprokuratūru arī turpmāk kā neatkarīgu institūciju un izvērtēt iespēju Jāni Maizīti atkārtoti virzīt Saeimā apstiprināšanai uz nākamajiem pieciem gadiem ģenerālprokurora amatā.

“Tas, ka Saeima neapstiprināja Augstākās tiesas priekšsēdētāja izvirzīto kandidātu, neargumentējot savu aizklātā balsošanā izteikto viedokli, rada pamatu bažām, ka tiek apdraudēta tiesu varas neatkarība un spēja pildīt ar likumu noteiktās funkcijas un pienākumus,” secina

V.Sliņķis. Viņš tāpat kā citi vēstuli parakstījušie prokurori uzskata, ka J.Maizītis ir tas vadītājs, kurš respektē un uzklausa jebkura prokurora argumentētu viedokli.

Komentāri 2

doks

Maizītis nebija cienīgs uz savu amatu jau otrajā termiņā, kur nu vēl trešajā pārvēlēšanas reizē! Vienkārši šī cilvēku slaka ir tik tālu pārliecināta par savu visatļautību un stāvēšanu ārpus likuma, ka jebkuš aizrādījums viņiem jau ir apvainojums. Ja jau reiz Saeima neievēlēja, tad viss, lai nāk nākošie, kuri prot, grib un māk strādāt! Sarosieši cietuši sakāvi, taču neprot ar godu paiet malā!

pirms 10 gadiem, 2010.04.23 16:22

neprokurors

Kas tas maizitis ir neaizvietojams? daudzus neapstiprina, bet sadas aziotazas nav. Laikam prokurori baidas, ja bus jauns prieksnieks tad beidzot bus jasak stradat.

pirms 10 gadiem, 2010.04.23 13:09

Vietējās ziņas