Aicina uz apmācībām

Projekta „Vidzemes iedzīvotāji uzņemas atbildību par savu novadu” ietvaros Alūksnes un Apes novados tiek rīkotas  „Apkaimes attīstības skolas”  apmācības. Apmācības piektdien, 5.novembrī, plānotas Māriņkalna tautas namā un pirmdien, 8.novembrī, Apes tautas namā. Apmācību sāksies 10.00 un ilgs līdz 15.00.

„Apkaimes attīstības skolas” mērķis ir aicināt iedzīvotājus domāt par lietām, kas nepieciešamas kopienai, un kas spētu atvieglot gan viņu, gan līdzcilvēku ikdienu, informē Alūksnes un Apes novada fonda Informācijas aprites speciāliste Indra Levane.

Apkaimes attīstības skolā nelielās grupās cilvēki strādās pie savas idejas attīstīšanas, apgūs sava veida „projektu vadību”, budžeta plānošanu un citas saistītas lietas. Šīs „skolas” ļaus arī savest kopā cilvēkus ar līdzīgām domām un idejām, lai veidotos jauna sadarbība, un cilvēku idejas pilnveidotu par patiešām kvalitatīviem projektiem. Rezultātā radītos projektus atbalstam būs iespējams iesniegt Alūksnes un Apes novada fondā.

Pirmās apmācības notika 28.oktobrī Ilzenē.

Apkaimes attīstības skolas organizē Valmieras novada fonds projekta „Vidzemes iedzīvotāji uzņemas atbildību par savu novadu" ietvaros sadarbībā ar Alūksnes un Apes Novada fondu, Alūksnes NVO atbalsta centru..
 
Projektu finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.

Vietējās ziņas