Aicina uzņēmējus uz tikšanos par sadarbības iespējām vides aizsardzībā

Piektdien, 27.jūnijā, pulksten 11.00 Alūksnes novada pašvaldības administratīvajā ēkā Dārza ielā 11, Alūksnē, Mazajā zālē 1.stāvā aicinām ikvienu uzņēmēju, kā arī visus citus interesentus uz tikšanos ar valsts SIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” pārstāvjiem par iespējamo sadarbību vides aizsardzībā.

Ņemot vērā, ka vides aizsardzība ir aktuāla ikvienam uzņēmējam, neatkarīgi no tā darbības jomas, tikšanās būs noderīga dažādās nozarēs strādājošiem uzņēmumiem. Piemēram, atpūtas vietu īpašniekiem saistoša būs informācija par peldvietu ūdens kvalitāti, dzeramā ūdens kvalitāti, noderīga informācija arī mazo HES saimniekiem. Uzņēmumiem, kas nodarbojas ar atkritumu apsaimniekošanu, interesanta būs informācija par poligonu uzraudzību no vides aizsardzības viedokļa. Tāpat tiks sniegta informācija par sadarbības iespējām ražojošajiem uzņēmumiem.

Valsts SIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” uzņēmumiem, pašvaldībām un iedzīvotājiem sniedz daudzveidīgus vides aizsardzības pakalpojumus – gaisa, virszemes un pazemes ūdeņu kvalitātes un kvantitātes novērtējums, vides monitorings, tai skaitā uzņēmumu vides monitoringa sistēmu izveidošana un uzturēšana, meteoroloģiskās un hidroloģiskās prognozes, vides laboratorijas pakalpojumi, radiācijas testēšana, ģeoloģijas jomas pakalpojumi un citus.

Vietējās ziņas