Aicina ziedot produktus

Otrdien, 17.augustā, pulksten 17.00, pie veikala “Maxima” norisināsies akcija “Paēdušai Latvijai”. Tās laikā iedzīvotāji varēs saņemt tukšas pārtikas pakas ar aicinājumu tās piepildīt un ziedot maznodrošinātām ģimenēm.

“Pie veikala brīvprātīgie, ģērbti T-kreklos ar logo „Paēdušai Latvijai” , dalīs tukšas pakas un aicinās iedzīvotājus tās piepildīt ar pārtiku. Iedzīvotāji uz šo pasākumu var jau līdzi ņemt savus pārtikas krājumus un nodot akcijas organizatoriem. Var nest dārzā izaugušo ražu, ievārījumu burkas un citus produktus, vienīgais lūgums ir, lai produkti nebūtu ar īsu uzglabāšanas termiņu. Tāpat skaidrosim cilvēkiem, kas šis ir par projektu un kāpēc nepieciešama viņu iesaistīšanās,” stāsta Alūksnes un Apes novadu fonda pārstāve Indra Levane.

Viņa uzsver, ka pirms dažiem mēnešiem izstrādāta ideja par pārtikas pakām veikalu tīklā „Maxima”. Veikalos pie kasēm – arī Alūksnē - iedzīvotāji var paņemt tukšas pakas, lai piepildītu un pēc tam nogādātu Alūksnes un Apes novada fondā, kas tās nodos tālāk ģimenēm. Lai ieinteresētu iedzīvotājus piepildīt pārtikas pakas, vispirms rīko reģionālos pasākumus, kur brīvprātīgie pie veikaliem „Maxima” stāsta par pārtikas produktu ziedošanas iespēju.

I.Levane informē, ka Alūksnes un Apes novadā akcijas laikā no 2009.gada oktobra līdz šā gada augustam ģimenes saņēmušas 1854 pārtikas pakas, kuru kopējā vērtība ir 11 375,48 lati. “Pavisam kopā līdz 12.augustam mūsu fondā reģistrētas 636 pieteikuma anketas akcijai “Paēdušai Latvijai”,” saka I.Levane.

Vietējās ziņas