Aicina ziedot vientuļajiem pensionāriem 2

Projekts “Paēdušai Latvijai” turpmāk vēlas sniegt atbalstu vientuļiem, veciem cilvēkiem. Visi līdzekļi, kas pārtikas bankai tiek ziedoti pēc 1.novembra, tiks novirzīti pārtikas paku iegādei sirmgalvjiem.

Portāla “ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta informē, ka  par akcijas laikā saziedotajiem līdzekļiem paredzēts sagādāt ievērojamu daudzumu pārtikas paku, katru 4 latu vērtībā. Pārtikas pakā būs eļļa, mannas putraimi, tēja, medus, zivju un gaļas konservi, cukurs, karameles, makaroni, milti un sausais buljons. “Turklāt ikvienam būs iespēja trūcīgajiem un vientuļajiem sirmgalvjiem nosūtīt sirsnīgus vēlējumus Ziemassvētkos. Visos “Maxima” veikalos būs iespējams saņemt īpašas svētku apsveikumu kartītes un ierakstīt tajās savu vēlējumu. Kartītes rotās kāda skolēna zīmējums, kas būs paredzēts īpaši akcijai,” stāsta R.Dimanta.

Tiesa, šobrīd ir saziedoti tikai 565 lati, tāpēc pārtikas paku veidošanu vēl nevar uzsākt. No saziedotajiem līdzekļiem būs atkarīgs, cik daudz vientuļo pensionāru saņems pārtikas pakas “Paēdušai Latvijai – sirmgalvjiem”. Viņu apzināšanā iesaistīsies Alūksnes un Apes novada fonds, kā arī pensionāru sabiedriskās organizācijas.

Latvijā vairāk nekā piektā daļa iedzīvotāju jeb 454,6 tūkstoši cilvēku ir pensionāri. Daudzi no viņiem iztiek ar summu, kas ir mazāka par valsts noteikto iztikas minimumu – 167,38 lati. 35 000 pensionāru saņem pensijas līdz 100 latiem mēnesī. Pārtikas pakas paredzētas tiem, kuru pensijas nepārsniedz iztikas minimumu un kuri dzīvo vieni paši.

Akcijai “Paēdušai Latvijai – sirmgalvjiem” iespējams ziedot, izmantojot “Maxima” veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes vai zvanot pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu.

Komentāri 2

zuze

Jā, varētu atkal tādu akciju pie veikala sarīkot Novada fonds - tauta atsauktos, es arī!

pirms 10 gadiem, 2010.11.11 15:59

Sane

Es labprāt atkal Maximas veikalā pati savāktu paku "Paēdušai Latvijai - sirmgalvjiem"

pirms 10 gadiem, 2010.11.11 09:39

Vietējās ziņas